Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2018-07-16
Шүүх Баянгол дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

БАТЛАВ: ШҮҮГЧ                    Л.ОЮУН

БАЯНГОЛ ДҮҮРГИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

                                                                                                 /2018.07.16-2018.07.20/  

Огноо

Цаг

 

Шүүгчийн нэр

Хэргийн

зүйл, хэсэг

ТСАХ

Шүүгдэгчийн нэр

Улсын яллагч

Өмгөөлөгч, хохирогч, гэрч, шинжээч

Даваа

2018.07.16

 

 

1

08:30

А

Ц.Дайрийжав

17.4-1

гадуур

С.Шинэбаяр

А.Намдаг

Хохирогч Р.Эрдэнэ

 

 

2

08:30

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

11.1-1

Гадуур

Д.Буянтогтох

Г.Ганхөлөг

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

Өмгөөлөгч

О.Баярбаясгалан

 

 

3

09:00

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

11.6-2

Гадуур

А.Баярхүү

Б.Бямбадагва

 

           -

 

 

4

09:30

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

27.10-1

Гадуур

Ө.Сайнбаяр

С.Оюунжаргал

/тээвэр/

Хохирогч Н.Отгонбаяр,

Иргэний нэхэмжлэгч Т.Дариймаа

 

 

5

10:00

А

Ц.Дайрийжав

11.6-1

гадуур

Л.Тэрбиш

Г.Эрдэмбаатар

 

Хохирогч Б.Ганцэцэг

 

 

6

13:30

А

Ц.Дайрийжав

17.3-1

Гадуур

П.Золбаяр

А.Намдаг

 

Хохирогч С.Батсайхан

Иргэний  нэхэмжлэгч Г.Алтанхуяг

Мягмар

2018.07.17

7

09:00

А

Л.Оюун

11.6-1

гадуур

Л.Содбаяр

Б.Бямбадагва

-

8

10:00

А

Л.Оюун

17.1-2-2.1

гадуур хорих

 

 

Б.Баасансүрэн

Э.Тэмүгэ

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

Н.Энхболд

Өмгөөлөгч О.Баярбаясгалан

Б.Энхтуяа

Хохирогч Ц.Мөнхтогоо

9

10:00

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

11.6-2

11.6-2

11.6-2

Гадуур

Гадуур

Гадуур

С.Батбаяр

О.Отгонбаяр

Я.Эрдэнэжав

 

А.Баясгалан

 

Өмгөөлөгч

С.Тэгшжаргал

С.Төмөрбаатар

Хохирогч Б.Ууганбаяр

10

11:00

А

Л.Оюун

17.3-1

гадуур

Б.Батхрүү

Г.Ганхөлөг

-

11

12:00

А

Л.Оюун

11,6-1

Гадуур

Б.Сэлбэнчал

М.Мөнхцэцэг

-

Лхагва

2018.07.18

12

08:30

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

11.6-2

11.6-2

11.6-2

Гадуур

Гадуур

Гадуур

Ц.Давхарбаяр

С.Хүрлээ

С.Сүхээ

А.Марал

Өмгөөлөгч

Д.Гангантөгс

13

08:30

А

Ц.Дайрийжав

27.10-2-2.3

гадуур

Ө.Халиун

 

 

 

С.Оюунжаргал

/тээвэр/

 

 

О.Баярбаясгалан

Насанд хүрээгүй хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч С.Оюунчимэг

Өмгөөлөгч Ундрах-Эрдэнэ

14

10:00

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

17.3-2.2

Гадуур

Д.Пүрэвдаваа

Н.Дамбадаржаа

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

Өмгөөлөгч Л.Батжаргал

15

08:30

Б

Ц.Дайрийжав

17.5-1

Гадуур

А.Алтанжигүүр

Л.Соёмбо

А.Лхагвадулам

Иргэний хариуцагч Ц.Үнэнбаяр

Пүрэв

2018.07.19

16

09:00

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

11.6-1

Гадуур

О.Ариунболд

Н.Ням-Очир

 

17

10:00

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

11.6-2

Гадуур

Ч.Алтансүх

А.Намдаг

Өмгөөлөгч

Л.Амартогос

М.Алтанцэцэг

Хохирогч

Э.Даваадорж

18

11:00

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

17.3-1

Гадуур

А.Гантамир

А.Намдаг

Өмгөөлөгч Ц.Болор-Эрдэнэ

Туяа

19

13:30

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

Ц.Дайрийжав

Ц.Мөнх-Эрдэнэ


12.1-4., 12.1-1., 17.1-1

 

Гадуур

Т.Бат-Эрдэнэ

Н.Ням-Очир

 

Өмгөөлөгч

Б.Тэнгис

Я.Баярсайхан

Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч

Д.Эрдэнэтуяа

Иргэдийн төлөөлөгчийг дуудах

Баасан

2018.07.20

20

08:30

Б

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

11.6-1

11.6-1

Гадуур

Гадуур

Б.Гэрэлмаа

З.Сосорбарам

А.Намдаг

Өмгөөлөгч

Ж.Ганболд

Ц.Оюунгэрэл

21

08:30

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

11.6-1

Гадуур

Б.Нямрагчаа

А.Марал

Хохирогч

Өмгөөлөгч

22

10:00

А

Г.Есөн-Эрдэнэ

18.6-1

17.5-1.

Гадуур

Гадуур

Д.Хишигзул

Д.Хишигжаргал

Н.Энхболд

Өмгөөлөгч

Бат-Эрдэнэ

23

13:30

Б

Ц.Дайрийжав

Л.Оюун

Ц.Мөнх-Эрдэнэ

17.3-3-3.1

Хорих

Т.Үүрийнцолмон

Н.Булганчимэг

/Чингэлтэй/

Өмгөөлөгч Н.Эрдэнэчимэг

Б.Тэнгис

А.Энхбуйр

Хохирогч Б.Чулуунцэцэг

З.Эрдэнэбилэгт

Ч.Бадамханд

О.Байгаль

С.Гэндэндорж

П.Мөнхбаатар

И.Содгэрэл

Ц.Насанбуян

 

 

Оруулсан 2018-07-10 11:38:52
Үзсэн 8

Хэвлэх | Буцах