Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-02-28
Шүүх Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 01 дүгээр сарын 28-ны Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Даваа /09:30/ Танхим-1

Б.Урантуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

2

Даваа /09:30/ Танхим - 1

Б.Урантуяа

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

3

Даваа /10:00/ Танхим - 2

Зорчигч нэгтгэл ТҮГ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

Даваа /10:00/ Танхим - 3

Бодь-электроникс ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

5

Даваа /10:00/ Танхим - 5

Н.Цэдэнбалын итгэмжлэгдсэн төлөөлөгч Т.Насанжаргал

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

6

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Би Эс Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

У.Бадамсүрэн

 

7

Даваа /10:00/ Танхим - 1

Сод Монгол Групп ХХК

УСУГ ОНӨААТҮГ-т

Н.Дуламсүрэн Д.Халиуна Д.Чанцланям

 

8

Даваа /10:00/ Танхим - 4

Ц.Оюун нарын

Оюуны өмчийн газар

А.Насандэлгэр

 

9

Даваа /10:30/ Танхим - 3

Ирмүүний өвөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

10

Даваа /10:30/ Танхим - 1

Д.Жаргалсайхан

Хууль Сахиулахын Их Сургууль

У.Бадамсүрэн

 

11

Даваа /11:00/ Танхим - 5

Ананд энд Батзаяа ХХК

Татварын ерөнхий газар

Г.Мөнхтулга

 

12

Даваа /11:30/ Танхим - 4

Ж.Лхамаа нарын

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

13

Даваа /13:30/ Танхим - 2

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Н.Дамдинсүрэн

 

14

Даваа /13:30/ Танхим - 1

Каркас ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

15

Даваа /14:00/ Танхим - 4

Ч.Алтангэрэл

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

16

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Ти Энд Өү Си Партнерс ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч О.Хишигбаяр

О.Оюунгэрэл

 

17

Даваа /14:00/ Танхим - 5

Ти Энд Өү Си Партнерс ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Хөдөлмөрийн хяналтын улсын байцаагч О.Хишигбаяр

О.Оюунгэрэл

 

18

Даваа /14:00/ Танхим - 1

Сайхандэлгэр инвест ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

У.Бадамсүрэн

 

19

Даваа /14:30/ Танхим - 3

Ачит-Ихт ХХК

Үндэсний аудитын газрын гүйцэтгэлийн аудитын газрын дарга бөгөөд тэргүүлэх аудитор М.Давааням

Н.Долгорсүрэн

 

20

Даваа /14:30/ Танхим - 1

Г.Хандмаа

Батлан хамгаалах яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

21

Даваа /15:00/ Танхим - 1

Армонде ХХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

У.Бадамсүрэн

 

22

Даваа /15:30/ Танхим - 3

Гүүд кэстл ХХК

Сангийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Б.Адъяасүрэн

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 01 дүгээр сарын 29-ний Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Мягмар /09:30/ Танхим - 2

Т.Алтанзагас

Нийслэлийн Засаг дарга, Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

2

Мягмар /10:00/ Танхим - 2

Ц.Эрдэнэчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

Х.Эрдэнэтуяа

 

3

Мягмар /10:00/ Танхим - 3

А.Амгаланбаатар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Эрдэнэс таван толгой ХК

Татварын улсын байцаагч

Н.Дуламсүрэн

 

5

Мягмар /10:00/ Танхим - 4

МОСЭБ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

6

Мягмар /10:00/ Танхим - 1

Энержи Кантри Майнинг ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

7

Мягмар /11:00/ Танхим - 4

Эй би пи инвестмент ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

А.Сарангэрэл

 

8

Мягмар /11:00/ Танхим - 3

С.Оюунбилэг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

9

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Д.Оюунбат нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.мөнх-Эрдэнэ Н.Дамдинүсүрэн Л.Батбаатар

 

10

Мягмар /11:30/ Танхим - 5

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль

Эрчим хүчний яамны техникийн нөхцөл олгох комисс

М.Батзориг

 

11

Мягмар /13:30/ Танхим - 2

Каркас ХХК

БГД-ийн Татварын улсын байцаагч Х.Пүрэв

Х.Эрдэнэтуяа

 

12

Мягмар /13:30/ Танхим - 1

Монгол тур ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Хүрээлэн буй орчин, Байгалийн нөөцийн удирдлагын мэргэжилтэн Н.Жамъяанхүү

Ц.Мөнхзул

 

13

Мягмар /13:30/ Танхим - 5

Химийн шингэн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

14

Мягмар /13:30/ Танхим - 3

Шимтгазар ХХК

Хүнс, хөдөө аж ахуйн хөнгөн үйлдвэрийн яам

Д.Оюумаа

 

15

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Х.Баярцогт

Авлигатай тэмцэх газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

16

Мягмар /14:00/ Танхим - 2

Сорогзон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

17

Мягмар /14:00/ Танхим - 4

Ноён Трейд ХХК

Хөдөлмөр, халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

18

Мягмар /14:30/ Танхим - 1

Эрхэт нутгачин ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дуламсүрэн

 

19

Мягмар /15:00/ Танхим - 5

Эко алтан заамар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

20

Мягмар /16:00/ Танхим - 4

Ц.Оюунболд

Цагдаагийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 01 дүгээр сарын 30-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

М.Энхтуяа

Баянзүрх дүүргийн Өмч, газрын харилцааны албаны дарга

Л.Өлзийжаргал

 

2

Лхагва /10:00/ Танхим - 1

Д.Мөнхжаргал

Боловсрол, Шинжлэх Ухаан Спортын сайд

Д.Чанцалням Ц.Мөнхзул Д.Халиун

С.Батхүү

3

Лхагва /10:00/ Танхим - 2

Эрдэнэсуварга ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Л.Батбаатар

 

4

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Саруул секьюрити ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

 

5

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

С.Гантогтох

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн Д.Халиуна Ц.Мөнхзул

 

6

Лхагва /10:00/ Танхим - 5

Селенасибирь ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

7

Лхагва /10:20/ Танхим - 4

С.Долгор

Нийслэлийн Мэргэжлийн хяналтын газар

Ц.Батсүрэн

 

8

Лхагва /11:00/ Танхим - 5

Б.Уранчимэг

Сүхбаатар дүүргийн Өмч, газрын харилцааны алба

О.Оюунгэрэл

 

9

Лхагва /11:00/ Танхим - 2

Д.Ёндон

Нийслэлийн Засаг дарга

Х.Эрдэнэтуяа

 

10

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Д.Бархасжав

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

 

11

Лхагва /11:00/ Танхим - 4

Голденвинг ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

А.Сарангэрэл

 

12

Лхагва /11:30/ Танхим - 2

Ашид арвин буян ХХК

Монгол Улсын Засгийн газар

Д.Халиуна

 

13

Лхагва /12:00/ Танхим - 5

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

О.Оюунгэрэл

 

14

Лхагва /13:30/ Танхим - 3

Заг ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

15

Лхагва /14:00/ Танхим - 5

Г.Батхуяг

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

16

Лхагва /14:00/ Танхим - 2

З.Батбаяр

Хан-Уул дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга Л.Жавзандулам

Л.Батбаатар

 

17

Лхагва /14:30/ Танхим - 2

П.Эрдэнэбат нарын

Хан-Уул дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

М.Цэцэгмаа

 

18

Лхагва /14:30/ Танхим - 3

Ордконстракшн ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын улсын байцаагч М.Байгалмаа, М.Оюунчимэг нар

Н.Долгорсүрэн

 

19

Лхагва /14:40/ Танхим - 4

Талст-Маргад ХХК

Ашигт малтмал, газрын Тосны газррын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

20

Лхагва /15:00/ Танхим - 2

Д.Хоролдамба

Засгийн газар

Х.Эрдэнэтуяа

 

21

Лхагва /16:00/ Танхим - 2

Ганморьт бор ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 01 дүгээр сарын 31-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Пүрэв /10:00/ Танхим - 2

Ё.Нямцоо

Сүхбаатар дүүргийн 11-р хорооны Иргэдийн Нийтийн Хурлын дарга

Л.Өлзийжаргал

 

2

Пүрэв /10:00/ Танхим - 4

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

3

Пүрэв /10:00/ Танхим - 5

Айсу-Амар ХХК

Байгаль Орчин, Аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

 

4

Пүрэв /11:00/ Танхим - 2

Эрдэм Денвер Оюун Ухаан ХХК

Оюуны өмч, улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Х.Эрдэнэтуяа

 

5

Пүрэв /11:00/ Танхим - 4

А. Ержан

Цагдаагийн ерөнхий газрын дарга

С.Төмөрбат

 

6

Пүрэв /11:00/  Танхим - 1

Монголын багш нарын үйлдвэрчний эвлэлийн холбоо

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

Д.Чанцалням

 

7

Пүрэв /12:00/ Танхим - 5

Гадаад харилцааны яам

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

8

Пүрэв /12:00/ Танхим - 5

Гадаад харилцааны яам

Нийслэлийн Засаг дарга

О.Оюунгэрэл

 

9

Пүрэв /13:30/ Танхим - 2

Э.Пүрэвжав

Ерөнхий сайд

Х.Эрдэнэтуяа

 

10

Пүрэв /14:00/ Танхим - 2

Я.Баярбат

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

11

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Өсөх таван эрдэнэ ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

С.Төмөрбат

 

12

Пүрэв /14:00/ Танхим - 4

Ус, ургамал амьдрал ТББ

Уул, уурхай сайд

А.Насандэлгэр

 

13

Пүрэв /15:00/ Танхим - 4

Улиастай чулуу ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын сайд

А.Насандэлгэр

 

14

Пүрэв /16:00/ Танхим - 4

Аб солар винд ХХК

Эрчим хүчний зохицуулах хороо

А.Насандэлгэр

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2019 оны 02 дугаар сарын 01-ний Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

Иргэдийн Төлөөлөгч

1

Баасан /09:00/ Танхим - 4

Н.Уранчимэг

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

2

Баасан /09:00/ Танхим - 2

Майнфоундэшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Н.Дамдинсүрэн

 

3

Баасан /10:00/ Танхим - 2

Эковатер ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн Хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Н.Алтанцэцэг, Ж.Нямдорж

Х.Эрдэнэтуяа

 

4

Баасан /10:00/ Танхим - 1

ПГС ХХК

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Д.Чанцалням

 

5

Баасан /10:30/ Танхим - 1

Н.Шинэтөр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

6

Баасан /11:00/ Танхим - 2

Б.Дөл

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

М.Цэцэгмаа

 

7

Баасан /11:00/ Танхим - 3

Г.Ганзоригт

Богдхан уулын дархан цаазат газрын хамгаалалтын захиргааны дарга

Б.Адъяасүрэн

 

8

Баасан /11:00/ Танхим - 1

Монгол Улсын Эрдмийн Их сургууль БСБ

Төрийн өмчийн бодлого, зохицуулалтын газар /Хуучнаар Төрийн өмчийн хорооны чиг үүрэгтэй холбоотой/

Н.Дамдинсүрэн

 

9

Баасан /11:30/ Танхим - 5

МоЭнКо ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын Хяналт шалгалтын газрын мэргэжилтэн, улсын ахлах байцаагч Н.Батчимг, Б.Зул

Д.Халиуна

 

10

Баасан /13:30/ Танхим - 1

Ү.Сүхбаатар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

 

11

Баасан /14:00/ Танхим - 4

р.Оюунцэцэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар, Баянзүрх дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

А.Насандэлгэр

 

12

Баасан /14:00/ Танхим - 2

С.Отгонсүрэн

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын Хан-уул дүүргийн бүргэлийн хэлтэс

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

13

Баасан /14:30/ Танхим - 2

Эн Си Ар ХХК

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Д.Чанцалням

 

14

Баасан /15:00/ Танхим - 2

Н.Уранчимэг

Баянзүрх дүүрэг дэх Бүртгэлийн хэлтэс

Х.Эрдэнэтуяа

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2019.01.28 - 02.01/ Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Даваа /09:00/ Танхим-6

А.Түмэн-Өлзий

Эрчим хүчний яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Д.Чанцалням

 

2

Даваа /10:00/ Танхим-6

Жэй Ти Эс Эс ХХК

Нийслэлийн Худалдан авах ажиллагааны газар

Д.Чанцалням

 

3

Даваа /13:30/ Танхим-6

Б.Дамба нарын

Нийслэлийн Засаг дарга

Х.Эрдэнэтуяа

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Мягмар /10:00/ Танхим-6

Өнжүүл богд ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Г.Мөнхтулга

 

2

Мягмар /11:30/ Танхим-6

Масс Инвест ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

Мягмар /13:30/ Танхим-6

Б.Дамба нарын

НЗД, СБДЗД, ХУДЗД, БГДЗД, ХУДГА, УБХЕМ, ХУДХХҮХ

Х.Эрдэнэтуяа

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Лхагва /11:30/ Танхим-6

ДНЦ ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

С.Төмөрбат

 

2

Лхагва /13:30/ Танхим-6

Тавантолгой транс ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Г.Мөнхтулга

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Пүрэв /09:30/ Танхим-6

Эвийн хүч эх нутгийн төлөө ТББ

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

М.Цэцэгмаа

 

2

Пүрэв /11:00/ Танхим-6

Хишиг-Оргилуун ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

Баасан /10:00/ Танхим-6

Ч.Энхтуяа

 Баянгол дүүргийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

2

Баасан /11:00/ Танхим-6

Б.Батдэлгэр

 Нийслэлийн Засаг даргын Тамгын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

3

Баасан /16:00/ Танхим-6

ТЖХ ХХК

Чингэлтэй дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Нарантуяа, Л.Энхтуяа

А.Насандэлгэр

 
Оруулсан 2019-01-25 17:38:04
Үзсэн 195

Хэвлэх | Буцах