Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-05-16
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.05.16

Пүрэв гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

1

9.00 цаг

Г.Мөнхзаяа

БЗД-н Ш

2019.01.28

№196

Ш.Тогтоол

 17.2_2

17.2_3.2

17.1_2.1

17.1_2.3

12.1_1

12.1_2.1

11.4_1

 

 

Х.Анхцэцэг

У.Сайнбилэг

М.Пүрэвсүрэн

2

Г.Шинэбаатар

Э.Ганзориг

/Цахим сүлжээгээр/

ХУД-н Ш

2019.02.28

№172

Ш.Тогтоол

20.16_1

17.1_1

Б.Баярхүү

Ц.Ганчимэг

Д.Ганхуяг

М.Пүрэвсүрэн

3

Г.Балжинням

ХУД-н Ш

2019.03.04

№180

Ш.Тогтоол

10.1_1

Н.Нарангэрэл

Г.Баяржаргал

Ц.Оч

4

Ө.Оюунбат

Ө.Ганбат

/Цахим сүлжээгээр/

БГД-н Ш

2019.02.27

№169

Ш.Тогтоол

10.1_2.1

10.1_2.7

10.1_2.11

17.1_2.1

17.2_2

 

 

Л.Соёмбо

О.Санчирбал

Я.Батханд

Л.Ганцэцэг

Ж.Баяржавхлан

Ц.Оч

5

Н.Батжаргал

Ө.Отгон-Орших

Д.Нямдаваа

Н.Анхбаяр

/Цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.03.01

№207

Ш.Тогтоол

17.3_2.2

27.10_2.1

11.3_1

27.10_2.3

З.Энхжаргал

Ц.Оргил

С.Энх-Амгалан

Ж.Оюунэгэрэл

А.Ариунаа

Б.Энхтуяа

Л.Жавзмаа

Т.Мөнхтуяа

Э.Алимаа

 

Ц.Оч

6

Б.Түмэнжаргал

/Цахим сүлжээгээр /

СХД-н Ш

2019.03.07

№293

Ш.Тогтоол

17.1_1

17.4_1

Д.Ганчимэг

Л.Батаа

Ш.Бат-Эрдэнэ

7

Ц.Соронзонболд

БГД-н Ш

2019.03.20

№246

Ш.Тогтоол

11.4_1

А.Баясгалан

Т.Оюунжаргал

Л.Ганцэцэг

Ш.Бат-Эрдэнэ

8

Б.Түвшинбат

/Цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.01.25

№102

Ш.Тогтоол

10.1_1

З.Энхжаргал

Г.Ганхуяг

А.Дулмаа

Ш.Бат-Эрдэнэ

9

Б.Батзориг

СБД-н Ш

2019.04.01

№665

Ш.Захирамж

23.1_1

11.6_1

П.Бямбасүрэн

Ч.Эрдэнэбат

Ш.Бат-Эрдэнэ

 

 

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Ерөнхий шүүгчийн туслах Г.Цолмон

 

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.05.16

Пүрэв гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

1

9.00 цаг

Б.Галцог

БЗД-н Ш

2019.02.18

№275

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

Ц.Гантулгабат

Б.Батсүх

Б.Лхагваням

Л.Дарьсүрэн

2

Г.Энхбат

Ч.Билгүүн

ХУД-н Ш

2019.03.13

№202

Ш.Тогтоол

11.6_1

М.Алтанцэцэг

-

Л.Дарьсүрэн

3

Б.Батдорж

П.Баяраа

СХД-н Ш

2019.03.20

№669

Ш.Захирамж

22.4_4

22.5_1

Ц.Уртнасан

Г.Ганбадрах

Б.Даваасүрэн

Л.Дарьсүрэн

4

Ц.Ану

БЗД-н Ш

2019.02.15

269

Ш.Тогтоол

11.6_1

Ч.Алтансүх

С.Төмөрбаатар

Д.Очмандах

5

У.Мөнхсүлд

БЗД-н Ш

2019.02.22

№307

Ш.Тогтоол

 

17.1_2.1

Г.Цэрэнжамц

А.Мөнхсайхан

Д.Очмандах

6

Б.Итгэлт

НД-н Ш

2019.03.13

№42

Ш.Тогтоол

11.3_1

Э.Ариунболд

С.Батзаяа

Б.Чулуунгэрэл

Д.Очмандах

7

Л.Баяраа

БЗД-н Ш

2019.03.22

№452

Ш.Тогтоол

27.10_2.3

С.Оюунжаргал

Ц.Өлзийбаяр

Л.Баярсайхан

Д.Очмандах

 

 

 

 

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Ерөнхий шүүгчийн туслах Г.Цолмон

 

 

 

 

 

Оруулсан 2019-05-10 09:07:11
Үзсэн 43

Хэвлэх | Буцах