Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-07-09
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

 

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.07.09

Мягмар гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

1

9.00 цаг

Б.Оюундэлгэр

Ц.Батбилэг

Г.Эрдэнэбаатар

 

СБД-н Ш

2019.03.01

№211

Ш.Тогтоол

22.4_4

22.5_2

Б.Батжаргал

Р.Пүрэвлхам

З.Хүрэлсүх

Г.Бадамханд

Э.Нямдорж

Г.Чулуунбаатар

М.Машбат

Н.Энхбаяр

Ш.Бат-Эрдэнэ

2

В.Батцэнгэл

СБД-н Ш

2019.04.23

№394

Ш.Тогтоол

10.1_1

Ж.Бат-Эрдэнэ

Б.Ганпүрэв

Б.Бат-Ерөөлт

Х.Оюунсүрэн

М.Цогтбаатар

Ж.Саранцэцэг

Ш.Бат-Эрдэнэ

3

Н.Баяндалай Н.Мөнхбаяр

СБД-н Ш

2019.04.24

№401

Ш.Тогтоол

11.6_2

Н.Түвшинбаяр

Д.Цэрэнханд

Ш.Бадмаараг

Ш.Бат-Эрдэнэ

4

Л.Наранбаатар

ХУД-н Ш

2019.05.28

№385

Ш.Тогтоол

12.1_1

Г.Ганчимэг

Э.Батбаяр

Ш.Бат-Эрдэнэ

5

Д.Ариунаа

СБД-н Ш

2019.04.23

№299

Ш.Тогтоол

17.3_1

Г.Ганхөлөг

 

Ш.Амарбаяр

 

О.Чулуунцэцэг

6

Г.Болдбаяр

БЗД-н Ш

2019.05.01

№697

Ш.Тогтоол

27.10_3

Э.Ундрах-Хэрлэн

Ж.Хандсүрэн

Д.Чинзориг

Ц.Цэцэнбаатар

О.Чулуунцэцэг

7

О.Ганхөлөг

СХД-н Ш

2019.05.13

№1125

Ш.Захирамж

27.10_1

Б.Мөнгөншагай

-

О.Чулуунцэцэг

8

Б.Алтанзаяа

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.03.22

№266

Ш.Тогтоол

17.3_1

Ц.Амгаланбаатар

Д.Даваадорж

О.Чулуунцэцэг

9

Д.Хуучинхүү

Багануур Д-н Ш

2019.04.30

№45

Ш.Тогтоол

12.1_2_2.1

Б.Буяндэлгэр

Д.Цолмон

Л.Ганганбарс

О.Чулуунцэцэг

10

Ч.Нямжав

Ч.Хулан

/цахим сүлжээгээр/

НД-н Ш

2019.04.03

№62

Ш.Тогтоол

 

10.1_2_2.1

21.2_1

 

Э.Ариунболд

Ш.Сарангэрэл

Б.Чулуунгэрэл

О.Чулуунцэцэг

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.07.09

Мягмар гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

1

9.00 цаг

 

Б.Гэрэлт-Од

ХУД-н Ш

2019.04.15

№295

Ц.Тогтоол

17.5_2

Ш.Алтанцэцэг

Б.Зулбаяр  Б.Тунгалагтуяа

Б.Зориг

2

 

Д.Эрдэнэпүрэв

СХД-н Ш

2019.06.18

№547

Шийтгэвэр

ЗТХ

14.7_5

Д.Ганцэцэг

-

Б.Зориг

3

Д.Бэлэгсайхан

БГД-н Ш

2019.04.16

№321

Ш.Тогтоол

10.6_1

 

М.Мөнхзул

Ц.Амар

Д.Буянзаяа

Б.Зориг

4

Д.Пүрэвдорж

БЗД-н Ш

2019.05.09

№738

Ш.Тогтоол

 

12.1_1

 

М.Эрдэнэзаяа

 

Ө.Амарбаясгалан

Б.Зориг

5

Ц.Наранчимэг

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.05.06

№724

Ш.Тогтоол

 

11.1_2_2.4

 

Б.Чимгээ

Б.Минжүүрдорж

П.Пүрэвбаатар

Б.Зориг

6

Б.Мөнгөн-Эрдэнэ

БГД-н Ш

2019.05.13

№385

Ш.Тогтоол

 

11.1_1

 

 

С.Батгэрэл

С.Соронзонболд

Б.Зориг

7

Д.Жаргалсайхан

Хувьсгалт

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.04.15

№592

Ш.Тогтоол

17.3_2_2.2

М.Очбадрах

Д.Эрдэнэчимэг

Г.Ганбадрал

С.Ариунцацрал

Б.Зориг

8

Д.Хатанбаатар

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.04.04

№320

Ш.Тогтоол

10.1_2_2.1

10.1_2_2.8

Г.Цогтгэрэл

Г.Нямхүү

Ц.Бат-Өлзий

С.Соёмбо-Эрдэнэ

9

М.Алтанцацрал

БГД-н Ш

2019.05.20

№412

Ш.Тогтоол

11.6_1

Н.Анхбаяр

-

С.Соёмбо-Эрдэнэ

10

Ц.Бат-Ирээдүй

Ц.Уранмандах

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.04.29

№471

Ш.Тогтоол

17.2_2

Д.Ганчимэг

С.Ганбат

А.Буяндэлгэр

С.Соёмбо-Эрдэнэ

 

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Ерөнхий шүүгчийн туслах Г.Цолмон

 

Оруулсан 2019-07-05 14:15:39
Үзсэн 60

Хэвлэх | Буцах