Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-08-15
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.08.15

Пүрэв гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

1

9.00 цаг

Б.Дашдэлгэр

БГД-н Ш

2019.06.11

№502

Ш.Тогтоол

17.4_2_2.2

Н.Энхболд

Б.Батбаяр

Ө.Батбаяр

Л.Дарьсүрэн

2

Ж.Бат-Эрдэнэ

Д.Наранцэцэг

СХД-н Ш

2019.06.24

№1485

Ш.Захирамж

17.1_2_2.1,

17.1_2_2.4

 

Б.Энхбат

Ц.Энхмандах

Л.Дарьсүрэн

3

Л.Үүрийнтуяа

ХУД-н Ш

2019.05.07

№339

Ш. Тогтоол

17.1_1

Д.Мөнхцэцэг

Ц.Амар

Л.Дарьсүрэн

4

М.Одтулга

ЧД-н Ш

2019.07.31

№524

Шийтгэвэр

ЗТХ-н 14.7_5

Н.Алтантүлхүүр

-

Л.Дарьсүрэн

5

Т.Төмөртогоо

БЗД-н Ш

2019.05.27

№850

Ш.Тогтоол

17.3_1

Н.Гэрэлмаа

Д.Энхбаатар

Б.Батсүх

Д.Оюунчулуун

6

С.Баттогтох

БЗД-н Ш

2019.06.03

№894

Ш.Тогтоол

27.10_2.4

Б.Мөнгөншагай

С.Амар

Г.Баяржаргал

Х.Даваахүү

Д.Оюунчулуун

7

Б.Энхбаяр Т.Лундаа

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.06.04

№537

Ш.Тогтоол

17.3_2.2

10.1_2.9

10.1_2.11

 

Л.Мажигсүрэн

Н.Түвшинбаяр

Д.Гомбо

Х.Даваасүрэн

Б.Орхон

Я.Батханд

Ш.Ганбат

Ж.Тэгшмандал

Ж.Баяржавхлан

Т.Урангэрэл

Д.Оюунчулуун

8

Ж.Шаравдорж

СХД-н Ш

2019.04.19

№453

Ш.Тогтоол

 

12.1_4

 

Б.Чинбилиг

Б.Арвинтариа

Ж.Гантулга

Д.Оюунчулуун

 

 

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

2019.08.15

Пүрэв гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

1

9.00 цаг

Г.Алтан-Эрдэнэ

 

БЗД-н Ш

2019.05.28

№859

Ш.Тогтоол

27.10_1

Б.Мөнгөншагай

С.Энх-Эрдэнэ

Б.Бат-Ерөөлт

Г.Есөн-Эрдэнэ

2

С.Батчимэг

БЗД-н Ш

2019.06.10

№933

Ш.Тогтоол

27.10_2_2.1

С.Оюунжаргал

Х.Даваахүү

Г.Есөн-Эрдэнэ

3

Ц.Цолмон-Баатар

О. Мөнхтөр

А.Төгөлдөр

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.05.29

№509

Ш.Тогтоол

 

12.1_2_2.2

12.1_2_2.5

12.1_2_2.7

  12.1_2_2.10

11.6_1

 

П.Ганбаатар

О.Алтанчулуун

Д.Алтанцэцэг

Д.Сувд-Эрдэнэ

Г.Есөн-Эрдэнэ

4

Э.Уянга

/цахим сүлжээгээр/

ХУД-н Ш

2019.06.18

№441

Ш.Тогтоол

17.1_1

 

Д.Ширэндэв

-

Г.Есөн-Эрдэнэ

5

Н.Солонго

СБД-н Ш

2019.05.28

№506

Ш.Тогтоол

17.3_1

 

Г.Цогтгэрэл

-

Д.Мягмаржав

6

Б.Доржжагдаг

/цахим сүлжээгээр/

БГД-н Ш

2019.06.07

№493

Ш.Тогтоол

11.6_1

17.2_2

 

А.Баясгалан

Л.Ганцэцэг

Д.Мягмаржав

7

А.Отгонцэцэг

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.06.17

№972

Ш.Тогтоол

17.2_2

 

И.Ариунсанаа

У.Сайнбилэг

Д.Мягмаржав

8

Т.Байгальмаа

ХУД-н Ш

2019.06.10

№418

Ш.Тогтоол

17.3_1

 

Ш.Алтанцэцэг

-

Д.Мягмаржав

9

Д.Маамхүү

СХД-н Ш

2019.06.06

№634

Ш.Тогтоол

17.1_2.1

 

М.Амарзаяа

А.Очбадрал

Д.Мягмаржав

10

Н.Сайнхорол

СХД-н Ш

2019.05.31

№592

Ш.Тогтоол

10.1_1

 

А.Мөнхзул

Б.Алдармаа

С.Галцацрах

Г.Мөнхбаяр

Д.Мягмаржав

11

Ч.Батхүрэл

СХД-н Ш

2019.08.01

№717

Шийтгэвэр

ЗТХ-н 14.7_5

 

Х.Цэвээнжав

О.Баярбаясгалан

Д.Мягмаржав

 

 

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Утас 70007277

 

Оруулсан 2019-08-09 19:12:54
Үзсэн 37

Хэвлэх | Буцах