Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-09-10
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.09.10

Мягмар гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Н.Баярсайхан

Э.Аззаяа

С.Бүрэнтөгс

Г.Элдэв-Очир

О.Баттөр

Э.Онон

М.Нарангэрэл

Ж.Тэгвандан

Ж.Батжаргал

Б.Алтангэрэл

Н.Маржангүл

Д.Даваасүрэн

Б.Бат-Оргил

Ж.Саруул

Н.Гантулга

Ц.Отгонжаргал

Л.Номингэрэл

М.Цагаанбаатар

Д.Хандсүрэн

Д.Эрдэнэбат

Д.Зандансүрэн

Г.Даваасүрэн

Э.Оргил

Т.Чингиз

Д.Төмөрбаатар

ЧД-н Ш

2019.05.07

№363

Ш.Тогтоол

 

22.4_5

22.5_1

22.5_3

 

 

Р.Батнасан

Н.Ням-Очир

О.Сайнгэрэл

П.Одонтунгалаг

Ц.Зоригтбаатар

Ц.Дэлгэрням

Д.Бадам

Ш.Сарангэрэл

Л.Золзаяа

Д.Цагаандарь

Л.Энхтунгалаг

Р.Пүрэвлхам

Х.Базаррагчаа

Ц.Бат-Эрдэнэ

Ю.Тогмид

П.Баасанжав

Л.Данзанноров

С.Дэлгэрмаа

Ч.Шаравнямбуу

Ц.Одончимэг

Т.Мөнхдэлгэр

М.Дэлгэрнасан

Ж.Оюунболд

Т.Баярбат

Г.Бадамханд

Я.Баярсайхан

Н.Оюунгэрэл

Ц.Гүенбат

Ш.Мягмарцэрэн

Д.Оюунчулуун

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.09.10

Мягмар гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Ч.Хишигбат

А.Ганчимэг

СХД-н Ш

2019.06.28

№726

Ш.Тогтоол

 

10.1_1

11.6_1

 

Х.Анхцэцэг

Э.Ганбат

Э.Энххэрлэн

С.Намжилмаа

К.Баатар

Э.Батбаяр

А.Буяндэлгэр

Д.Даваа

М.Алдар

2

 

В.Бямба-Очир

 

ХУД-н Ш

2019.06.27

№468

Ш.Тогтоол

 

 

17.4_1

 

 

П.Энхболд

-

М.Алдар

3

Х.Жавгарал

БГД-н Ш

2019.06.24

№567

Ш.Тогтоол

 

 

27.10_1

 

 

Б.Мөнгөншагай

Ч.Баднайнямбуу

Г.Халиунаа

М.Алдар

4

П.Ганзориг

П.Ганцэг

БГД-н Ш

2019.06.21

№1136

Ш.Захирамж

 

17.3_2.2

17.3_1

 

Д.Пүрэвдагва

Ш.Оюумаа

О.Баярбаясгалан

Б.Цэнгүүн

Э.Энххэрлэн

П.Баасанжав

Б.Цэрэндолгор

М.Алдар

5

Д.Далайбаяр

СХД-н Ш

2019.08.29

№88

Шийтгэвэр

 

 

ЗТХ-н 14.7_5

 

 

Х.Цэвээнжав

-

М.Алдар

6

Ч.Гантөгс

БГД-н Ш

2019.07.19

№1347

Ш.Захирамж

 

10.1_1

11.6_1

 

А.Намдаг Б.Эрхэмбаяр

А.Золжаргал

Б.Эрдэнэбаатар

Б.Отгонтөгс

Ч.Булган

Б.Отгончимэг

Г.Энхтүвшин

Б.Зориг

7

Б.Ганпүрэв О.Нямдаваа

СБД-н Ш

2019.06.12

№572

Ш.Тогтоол

17.2_3_3.2 11.6_2

П.Ганбаатар

Д.Мядагбадам

Д.Чинзориг

П.Гансүх

Б.Наранцэцэг

Л.Мөнхтөр

Б.Зориг

8

Г.Эрдэнэбилэг

Э.Билэгт

А.Золжаргал

С.Тамир

 

СБД-н Ш

2019.06.21

№611

Ш.Тогтоол

 

20.16_1

 

П.Бямбасүрэн

Э.Хэрлэнхүү

Ч.Атарболд

Ж.Баяржавхлан

Д.Тунгалаг

Ю.Батболд

Г.Өлзий-Орших

Б.Зориг

9

К.Төрмөнх

 

БЗД-н Ш

2019.07.03

№1060

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

Э.Намуун

Ц.Эрдэнэбат

Н.Батсайхан

10

С.Болдбаатар

 

БГД-н Ш

2019.06.03

№461

Ш. Тогтоол

 

 

11.6_1

 

 

Г.Ганхөлөг

-

Н.Батсайхан

11

Ц.Соронзонболд

БГД-н Ш

2019.07.18

№636

Ш.Тогтоол

11.4_1

Н.Анхбаяр

Д.Ганхуяг

Л.Ганцэцэг

Н.Батсайхан

12

А.Алтантулга

БЗД-н Ш

2019.07.05

№1082

Ш.Тогтоол

17.1_2.1

М.Очбадрах

А.Бямбацэемаа

Н.Ганбат

Н.Батсайхан

 

 

Оруулсан 2019-09-06 09:23:22
Үзсэн 53

Хэвлэх | Буцах