Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-09-12
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.09.12

Пүрэв гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Н.Мөнхбаяр

СБД-н Ш

2019.07.09

№676

Ш.Тогтоол

11.4_1

Г.Ганбагана

 

Б.Дашдорж

 

Л.Дарьсүрэн

2

Д.Дашмягмар

СХД-н Ш

2019.06.04

№603

Ш.Тогтоол

27.10_2_2.1

Н.Уранбайгаль

Д.Барсүрэн

Л.Дарьсүрэн

3

О.Жавхлантөгс

БД-н Ш

2019.06.26

№68

Ш.Тогтоол

 

12.1_2_2.1

 

Б.Буяндэлгэр

Ж.Цэцэгээ

Б.Мөнхбат

Э.Шинэцэцэг

Л.Дарьсүрэн

4

О.Мягмарсүрэн

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.07.05

№1083

Ш.Тогтоол

17.3_1

Ц.Гантулгабат

Н.Ганбат

Л.Дарьсүрэн

5

Л.Гантулга

СБД-н Ш

2019.05.21

№411

Шийтгэвэр

ЗТХ-н 5.4_4_4.1

Б.Цэцэгмаа

Ц.Тодгэрэл

Л.Дарьсүрэн

6

Г.Гантулга

СБД-н Ш

2019.06.04

№538

Ш.Тогтоол

11.4_1

Б.Мөнгөншагай

Э.Үнэнсайхан

С.Энх-Эрдэнэ

К.Жархынбек

О.Чулуунцэцэг

7

Ц.Батсүх

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.07.22

№804

Ш.Тогтоол

10.1_2_2.7

Р.Энх-Оюун

Л.Батаа

О.Чулуунцэцэг

8

Д.Туяа

ЧД-н Ш

2019.05.20

№418

Ш.Тогтоол

17.6_1

А.Нямсүрэн

-

Г.Есөн-Эрдэнэ

9

Л.Цэнгэл

Л.Оюунцэнгэл

П.Өнөрсайхан

Б.Оргил

СБД-н Ш

2019.05.21

№488

Ш.Тогтоол

 

11.6_2

 

П.Ганбаатар

Б.Отгончимэг

Б.Бат-Ерөөлт

Г.Даваахүү

М.Алтанцэцэг

Г.Есөн-Эрдэнэ

10

Т.Оюунболд

Т.Ганзориг

Б.Мөнхсүх

Ж.Тэгш-Ерөөлт

БЗД-н Ш

2019.07.05

№1090

Ш.Тогтоол

 

 20.7_1

20.7_2

 

С.Эрдэнэ

О.Даваажаргал

Ц.Дэлгэрням

Б.Тэнгис

С.Төмөрбаатар

С.Оюунцэцэг

Г.Есөн-Эрдэнэ

11

Б.Батхуяг

БГД-н Ш

2019.07.24

№662

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

 

Н.Анхбаяр

 

Ч.Мөнхбаяр

Б.Оюунбилэг

 

Г.Есөн-Эрдэнэ

 

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.09.12

Пүрэв гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Ц.Лхагвасүрэн

СХД-н Ш

2019.06.21

№692

Ш.Тогтоол

27.10_4.1

Б.Мөнгөншагай

Х.Даваахүү

Ц.Оч

2

Д.Төгс  Б.Түмэнбаатар

Г.Чулуунбаатар

ЧД-н Ш

2019.07.05

№999

Ш.Захирамж

17.3_2_2.2

Э.Бадрал

Г.Батболд

С.Давааравдан

Ж.Энхтуяа

А.Оюун

Х.Наранзул

Я.Баярсайхан

Ц.Оч

3

Б.Мишээл

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.07.01

№1044

Ш.Тогтоол

17.1_1

М.Очбадрах

Г.Тамир

А.Сандагдулам

Ц.Оч

4

М.Алтанболор

СХД-н Ш

2019.07.04

№744

Ц.Тогтоол

10.6_1

О.Пүрэвсүрэн

Н.Намжилцогт

С.Чулуунбаатар

Ц.Оч

5

Г.Ганпүрэв С.Энхжаргал

/цахим сүлжээгээр/

СБД-н Ш

2019.06.28

№640

Ш.Тогтоол

10.6_1

П.Даваасүрэн

Ш.Жаргалсайхан

П.Оюунцэцэг

Г.Багахүү

Г.Батбаяр

М.Пүрэвсүрэн

6

Б.Буян

СБД-н Ш

2019.06.21

№616

Ш.Тогтоол

27.10_1

Ж.Энхжаргал

М.Өлзийцэцэг

М.Пүрэвсүрэн

7

Г.Санжааханд

ЧД-н Ш

2019.05.15

№391

Ш.Тогтоол

17.3_1

17.4_1

Ц.Батбямба

О.Анхбаяр

М.Пүрэвсүрэн

8

Ч.Уртнасан

СХД-н Ш

2019.06.20

№687

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

А.Мөнхзул

-

М.Пүрэвсүрэн

 

 

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Утас 70007277

Оруулсан 2019-09-06 09:24:50
Үзсэн 60

Хэвлэх | Буцах