Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-11-14
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.11.14

Пүрэв гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Б.Эрдэнэжаргал

СХД-н Ш

2019.09.20

№1015

Ш.Тогтоол

 

12.1_2_2.1

 

А.Мөнхзул

Ч.Даваасүрэн

Ц.Батзаяа

С.Батжаргал

Ш.Бат-Эрдэнэ

2

Г.Дөлгөөн

СХД-н Ш

2019.08.30

№948

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

Б.Ундрах

Ш.Мягмарцэрэн

Н.Баярсайхан

Ш.Бат-Эрдэнэ

3

Ц.Уянга

СБД-н Ш

2019.09.06

№62

Ш.Захирамж

 

ЗТХ-н

6.21_1

 

Б.Чинзориг

Б.Мэргэн

Г.Есөн-Эрдэнэ

4

Т.Энх-Эрдэнэ

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.09.26

№1488

Ш.Тогтоол

 

12.1_1

 

А.Сайнбаяр

Д.Саранчимэг

Г.Есөн-Эрдэнэ

5

Н.Цогзолмаа

СХД-н Ш

2019.09.13

№994

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

 

А.Мөнхзул

О.Цэрэнпунцаг

Г.Есөн-Эрдэнэ

6

Б.Нямдорж

СБД-н Ш

2019.08.22

№656

Шийтгэвэр

 

ЗТХ-н

6.21_1

 

Б.Чинзориг

Г.Нацагдорж

Д.Очмандах

7

Б.Отгонбаатар

ЧД-н Ш

2019.09.13

№701

Ш.Тогтоол

 

11.7_1_1.1

10.1_2_2.1

10.1_2_2.8

 

Н.Булганчимэг

Д.Цэрэнханд

Н.Батцэнгэл

Н.Баярсайхан

Д.Очмандах

8

Г.Бүүвэйбаатар

БГД-н Ш

2019.09.27

№807

Ш.Тогтоол

 

27.10_2_2.1

 

Э.Ундраххэрлэн

Д.Цэрэнханд

Я.Энхжаргал

Д.Очмандах

9

Э.Амгаланбат

БГД-н Ш

2019.09.30

№811

Ш.Тогтоол

 

20.16_2_2.1

11.7_1_1.1

11.6_2

18.6_1

 

Г.Хатанцэцэг

Ч.Болдбаатар

Д.Очмандах

 

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

 

2019.11.14

Пүрэв гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Ж.Болорцэцэг

БГД-н Ш

2019.08.28

№737

Ц.Тогтоол

27.10_1

Б.Мөнгөншагай

С.Оюунцэцэг

Б.Зориг

2

Д.Адилбаяр

Б.Цолмон

ХУД-н Ш

2019.08.21

№1388

Ш.Захирамж

22.5_1

Б.Мөнх-Од

Д.Батсүх Г.Должинсүрэн

Б.Зориг

3

 

М.Түвшинжаргал

Б.Сундуйжав

/цахим сүлжээгээр/

 

БЗД-н Ш

2019.09.04

№1377

Ш.Тогтоол

23.5_2

А.Сайнбаяр

З.Цэнгэнбаяр

Я.Батханд

А.Энхбуйр

Б.Ундрах

Б.Зориг

4

Ж.Батдорж

БГД-н Ш

2019.10.23

№941

Шийтгэвэр

ЗТХ-н

14.7_5

М.Нямжав

-

Б.Зориг

5

Д.Өсөхбаяр

/цахим сүлжээгээр/

БГД-н Ш

2019.08.27

№734

Ш.Тогтоол

 

 

10.1_2_2.1

10.1_2_2.7

 

 

Г.Ганхөлөг

Б.Тэнгис

Я.Оюун-Эрдэнэ

М.Пүрэвсүрэн

6

Г.Ганлхагва

БД-н Ш

2019.09.17

№96

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

Д.Аянагүл

Д.Цэнд-Аюуш

М.Пүрэвсүрэн

7

Н.Дамдинбаатар

БЗД-н Ш

2019.09.11

№1419

Ш.Тогтоол

17.3_1

А.Сайнбаяр

Г.Нарантуяа

М.Пүрэвсүрэн

8

Б.Цэрэнчимэд

СХД-н Ш

2019.09.24

№129

Шүүх.Тогтоол

12.1_4

Б.Энхбат

Л.Алтангэрэл

М.Энхсайхан

М.Пүрэвсүрэн

9

М.Лхамсүрэн

СБД-н Ш

2019.10.22

№851

Шийтгэвэр

ЗТХ-н 5.4_4_4.2

5.4_4_4.4

Б.Цэцэгмаа

-

М.Пүрэвсүрэн

10

Г.Алтанцэцэг

БЗД-н Ш

2019.09.24

№1477

Ш.Тогтоол

17.3_1

Э.Гэрэлмаа

Ж.Ганболд

Б.Эрдэнэболор

У.Түвшин

Н.Батсайхан

11

Я.Дашдондог

СХД-н Ш

2019.09.06

№975

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

А.Мөнхзул

С.Чулуунбаатар

А.Буяндэлгэр

Н.Батсайхан

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Утас 70007277

Оруулсан 2019-11-08 13:49:24
Үзсэн 65

Хэвлэх | Буцах