Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-11-12
Шүүх Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэлийн Эрүүгийн хэргийн давж заалдах шатны шүүхийн

шүүх хуралдааны зар

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.11.12

Мягмар гариг

2-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

Б.Бат-Эрдэнэ

БГД-н Ш

2019.09.12

№792

Ш.Тогтоол

12.5_2_2.1

Н.Энхболд

Б.Онолтуяа

Б.Дашдорж

О.Чулуунцэцэг

2

Э.Төрмөнх

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.08.26

№919

Ш.Тогтоол

27.10_3

Ц.Хашбаатар

Д.Бурмаа

Ж.Уранчимэг

Х.Даваахүү

О.Чулуунцэцэг

3

М.Шинэтөр

Т.Өнөболд

Д.Баярхүү

Б.Чинзориг

ЧД-н Ш

2019.08.28

№665

Ш.Тогтоол

 

20.16_1

11.6_2

 

Н.Булганчимэг

Т.Мөнхбадрах

С.Тэгшжаргал

 

М.Алдар

4

Б.Болдбаяр

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.09.17

№1447

Ш.Тогтоол

17.3_1

Т.Мөнх-Амгалан

 

А.Мөнхсайхан

М.Алдар

5

Х.Сарангэрэл

БЗД-н Ш

2019.09.13

№1441

Ш.Тогтоол

 

11.6_1

 

Ч.Түмэн-Өлзий

-

М.Алдар

6

Ц.Ганхуяг

СБД-н Ш

2019.10.31

№891

Шийтгэвэр

ЗТХ-н 5.4_4_4.4

 

Н.Дамбадаржаа

Н.Золжаргал

Т.Ариунбаяр

М.Алдар

7

Т.Энхболд

ХУД-н Ш

2019.08.05

№536

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

 

П.Энхболд

-

Ж.Эрдэнэчимэг

8

Т.Соронзонболд

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.10.02

№1536

Ш.Тогтоол

 

17.3_1

 

Б.Алтанцэцэг

Ц.Алтанцэцэг

Ж.Эрдэнэчимэг

 

 

Сар

Өдөр

Д/д

Шүүгдэгч, холбогдогч

/ялтан/-ны нэр

Анхан шатны шүүх

Хэргийн зүйлчлэл

Прокурор

Өмгөөлөгч

Илтгэгч

Шүүгч

 

 

2019.11.12

Мягмар гариг

1-р давхрын

шүүх хуралдааны танхимд

 

 

 

 

1

9.00 цаг

М.Тэмүүжин

Б.Болд

У.Энхтөр

П.Амарсанаа

Э.Төгөлдөр

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.09.20

№1467

Ш.Тогтоол

 

17.1_2_2.1

 

Т.Мөнх-Амгалан

П.Гансүх

Д.Барсүрэн

С.Чулуунбаатар

С.Соёмбо-Эрдэнэ

2

Ц.Отгонцэцэг

/цахим сүлжээгээр/

СХД-н Ш

2019.08.06

№854

Ш.Тогтоол

 

10.1_2_2.7

 

Т.Отгонтөгс

Д.Дашдамба

Ш.Эрдэнэцэцэг

Б.Оюунгэрэл

С.Соёмбо-Эрдэнэ

3

Б.Амартүвшин

БГД-н Ш

2019.10.30

№1004

Шийтгэвэр

 

ЗТХ-н 5.4_4_4.1

 

Б.Нямханд

П.Учралгэрэл

Н.Одгэрэл

С.Соёмбо-Эрдэнэ

4

Т.Энхболд

ХУД-н Ш

2019.10.24

№884

Шийтгэвэр

 

ЗТХ-н 5.4_4_4.1

 

Д.Нямсүрэн

-

Ц.Оч

5

Г.Болдмаа

ХУД-н Ш

2019.09.23

№1532

Ш.Захирамж

 

11.5_1

 

Х.Эрдэнэтуяа

А.Энхтунгалаг

Г.Должинсүрэн

Ц.Оч

6

Д.Алтантуяа

СХД-н Ш

2019.09.05

№1982

Ш.Захирамж

 

17.8_1

 

М.Сансарсайхан

Б.Оюунгэрэл

Ц.Оч

7

Д.Гүнтөгс

БГД-н Ш

2019.10.02

№829

Ш.Тогтоол

 

27.10_2_2.3

 

Н.Уранбайгаль

Ж.Хандсүрэн

Д.Ганбат

Ц.Оч

8

З.Гэрэлмаа

Д.Алтантуяа

/цахим сүлжээгээр/

БГД-н Ш

2019.09.06

№761

Ш.Тогтоол

 

17.3_2_2.2

 

Г.Хатанцэцэг

Д.Батбаяр

Ж.Батбаяр

Ц.Оч

9

Х.Алтангэрэл

С.Эрмурат Б.Мөнгөнсүх

Л.Батбэх

Б.Цогтбаатар Г.Цэрэндагва Б.Наранбаатар

Б.Бадрах

А.Намсрай

У.Төгөлдөр

 Б.Билгүүн

Ш.Хангалсүрэн Д.Номин-Эрдэнэ

М.Пүрэвсүрэн

Б.Пүрэвбаатар

/цахим сүлжээгээр/

БЗД-н Ш

2019.08.09

№1259

Ш.Тогтоол

17.1_2_2.1

145.2

Ц.Гантулгабат

Д.Оюунгэрэл

Ц.Тунгалаг

С.Оюунцэцэг

Г.Сувд-Эрдэнэ

Н.Ганбат

У.Сайнбилэг

А.Мөнхсайхан

Ц.Мандал

Б.Долгорсүрэн

 

Д.Очмандах

Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Мэдээлэл лавлагааны мэргэжилтэн Утас 70007277

 

Оруулсан 2019-11-08 13:50:34
Үзсэн 34

Хэвлэх | Буцах