Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2019-11-08
Шүүх Архангай аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

     АРХАНГАЙ АЙМАГ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН                     2019 ОНЫ 11 ДҮГЭЭР САРЫН 11-НИЙ ӨДРӨӨС 2019 ОНЫ 11 ДҮГЭЭР САРЫН 15-НЫ ӨДӨР                                                          ХҮРТЭЛХ ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ТОВ

2019.11.08                                                                                    Эрдэнэбулган сум

 

 

Шүүгдэгчийн овог,  нэр

 

Хуулийн зүйл хэсэг

 

Огноо

 

Шүүх  бүрэлдэхүүн

 

 

Оролцогч

 

 

 

 

1

 

 

 

 

Г.Отгонбаяр

 

ЭХТА-ийн 17.12 дугаар зүйлийн 2 дахь хэсэг

 

2019.11.11

1000 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: Н.Цогтбаяр

Өм: С.Чулуунбаатар,

Ц.Өлзийбаяр,

Хох: Ч.Мөнхцэрэн,

И/хар: А.Давааням

Хох: Б.Адилбиш

Ш.Нямсүрэн

 

 

 

2

 

М.Батмөнх

 

 

 

ЭХТА-ийн 11.6 дугаар зүйлийн 1 дэх хэсэг

 

2019.11.11

1500 цагт

А заал

 

Шүүгч

П.Гандолгор

 

 

У/я: С.Батсүх

Өм: Б.Алтанчимэг

 

 

 

 

  

3

 

Э.Аранжин нар /4 хүнд холбогдох хэрэг/

 

ЭХТА-ийн 11.6-2, 20.16-1.1, 20.16-2.1, 2.4 дэх хэсэг

 

2019.11.12

1000 цагт

А заал

 

Шүүгч

Б.Отгонцэцэг

 

 

У/я: Н.Цогтбаяр

Өм: н.Должинсүрэн,

Т.Ганбаяр

 

 

 

 

4

 

 

Б.Булганчимэг

 

ЭХТА-ийн 23.3 дугаар зүйлийн 1 дэх хэсэг

 

2019.11.12

1500 цагт

А заал

 

Шүүгч

П.Гандолгор

 

 

У/я: С.Батсүх,

Өм: Б.Эрдэнэсувд

 

 

 

 

5

 

 

Ю.Мөнхбат

ЭХТА-ийн 11.6 дугаар зүйлийн 2 дахь хэсэг

 

2019.11.13

1000 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: Б.Буяндалай

Өм: С.Пүрэвсүрэн

 

 

 

 

6

 

 

Д.Батболд

ЭХТА-ийн 11.1 дүгээр зүйлийн 2.4 дэх хэсэг

 

2019.11.13

1400 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: С.Батсүх

Өм: С.Пүрэвсүрэн,

Ц.Бат-Эрдэнэ

 

 

 

 

7

 

 

Д.Батсүх

ЭХТА-ийн 27.10 дугаар зүйлийн 2.1, 2.3 дахь хэсэг

 

2019.11.14

1000 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: С.Батсүх

Өм: Э.Болдбаатар

 

 

 

8

 

 

Д.Мөнхжаргал

ЭХТА-ийн 11.6 дугаар зүйлийн 2 дахь хэсэг

 

2019.11.14

1000 цагт

Б заал

 

Шүүгч

Б.Отгонцэцэг

 

 

У/я: Н.Цогтбаяр

 

 

 

 

9

 

 

Ш.Гантулга

ЭХТА-ийн 11.6 дугаар зүйлийн 2 дахь хэсэг, 11.7 дугаар зүйлийн 2.1 дэх хэсэг

 

2019.11.14

1630 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: Н.Цогтбаяр

Өм: Н.Энхжаргал

 

 

 

 

10

 

 

Н.Банзрагч,

Ш.Шаравсамбуу

ЭХТА-ийн 17.12 дугаар зүйлийн 1 дэх хэсэг

 

2019.11.15

1000 цагт

А заал

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: Э.Билгүүн,

Өм: С.Пүрэвсүрэн,

н.Болдбаатар

 

 

 

 

11

 

 

М.Батдорж

ЭХТА-ийн 11.6 дугаар зүйлийн 1 дэх хэсэг

 

2019.11.15

1130 цагт

А заал

 

Шүүгч

П.Гандолгор

 

 

У/я: С.Батсүх,

Өм: Н.Энхжаргал

 

 

 

12

 

М.Энхбаяр

ЭХТА-ийн 27.10 дугаар зүйлийн 3 дахь хэсэг

 

2019.11.15

1430 цагт

А заал

 

Шүүгч

П.Гандолгор

 

 

У/я: Э.Билгүүн

 

 

 

13

 

Б.Цэнд-Аюуш

ЭХТА-ийн 11.1 дүгээр зүйлийн 1 дэх хэсэг, 11.6 дугаар зүйлийн 2 дахь хэсэг

 

2019.11.15

1600 цагт

А заал

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

 

Шүүгч

П.Гандолгор

 

 

У/я: С.Батсүх,

Өм: Н.Энхжаргал

 

 

 

14

 

Э.Отгонбаатар

ЭХТА-ийн 17.1 дүгээр зүйлийн 2.1 дэх хэсэг

 

2019.11.15

1430 цагт

Б заал

/урьдчилсан хэлэлцүүлэг/

 

Шүүгч

Р.Алтанцэцэг

 

 

У/я: Н.Цогтбаяр

Өм: Н.Энхжаргал

 

 

          АРХАНГАЙ АЙМАГ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ

 

Оруулсан 2019-11-08 16:42:13
Үзсэн 2

Хэвлэх | Буцах