Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2020-05-15
Шүүх Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын 11-ний Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/11/2020  10:00  Танхим-1

Алтанбилэг ХХК

Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

2

5/11/2020  10:00 Танхим-4

Г.Адъяасүрэн

Төрийн албаны зөвлөл

Н.Долгорсүрэн

 

3

5/11/2020  10:00 Танхим-4

Баттөргэрэл ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга Ж.Алдаржавхлан

О.Оюунгэрэл

 

4

5/11/2020  10:00 Танхим-1

Эгшиглэнт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Ганбат

 

5

5/11/2020  10:00 Танхим-2

Улз групп ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

Д.Халиуна

 

6

5/11/2020  10:00 Танхим-5

Санни нүхт ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

7

5/11/2020  10:00 Танхим-1

Хаппи бьюлдинг ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Золзаяа, С.Золзаяа

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

8

5/11/2020  10:30 Танхим-1

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Баянгол дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтсийн 458 дугаартай улсын бүртгэгч Б.Оюунсүрэн

А.Сарангэрэл

 

9

5/11/2020  10:30 Танхим-1

Мон-Апи ХХК

Татварын ерөнхий газрын дарга

Д.Оюумаа

 

10

5/11/2020  10:30 Танхим-5

Д.Бат-Эрдэнэ

Чингэлтэй дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Б.Адъяасүрэн

 

11

5/11/2020  11:00 Танхим-2

Ш.Доржготов

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

 

12

5/11/2020  11:00 Танхим-1

ДСТ ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс

Ц.Одмаа

 

13

5/11/2020  11:30 Танхим-1

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

14

5/11/2020  13:30 Танхим-1

Хавтгайн хангайн хүрд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

У.Бадамсүрэн

 

15

5/11/2020  13:30 Танхим-5

Б.Буяндэлгэр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

Г.Мөнхтулга

 

16

5/11/2020  13:30 Танхим-2

Ч.Дагшигдорж

Монгол улсын засгийн газар

Д.Халиуна

 

17

5/11/2020 13:30

П.Цэцгээ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

18

5/11/2020  13:30 Танхим-1

Улаанбаатар барилга ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

19

5/11/2020  14:00 Танхим-4

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

20

5/11/2020  14:00 Танхим-5

Монголианкоммодити трейдинг ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

21

5/11/2020  14:00 Танхим-5

Эн Си Эйч Эн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

22

5/11/2020  14:00 Танхим-1

Монголын алт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Д.Оюумаа

 

23

5/11/2020  14:00 Танхим-4

Т.Отгонбаяр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

24

5/11/2020  15:00 Танхим-1

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

25

5/11/2020  15:00 Танхим-4

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Т.эрдэнэболор

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын 12-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

 

 

1

5/12/2020  9:00 Танхим-4

ИКА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

5/12/2020  9:59 Танхим-5

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

5/12/2020  10:00 Танхим-1

Д.Ганбаатар

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

4

5/12/2020  10:00 Танхим-4

Зостресорсиз ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

5

5/12/2020  10:00 Танхим-1

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

6

5/12/2020  10:00 Танхим-2

Монголын бүтээмжийн төв НҮТББ

Сангийн яам

Д.Халиуна

 

7

5/12/2020  10:00 Танхим-3

Чингис Минералс девелопмент ХХК

Ашигт малтмал газрын Тосны газар

М.Батзориг

 

8

5/12/2020  10:30 Танхим-5

Р.Галбадрах нар

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

9

5/12/2020  11:00 Танхим-5

Г.Алтанцэцэг

Баянгол дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

10

5/12/2020  11:00 Танхим-1

Гэрэлт шинэчлэлт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

11

5/12/2020  11:30 Танхим-1

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

12

5/12/2020  11:30 Танхим-5

Р.Галбадрах нар

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

13

5/12/2020  11:30 Танхим-2

П.Намбарнанзад

Буянт-Ухаа дахь гаалиын улсын байцаагч Ц.Жаргал

Д.Халиуна

 

14

5/12/2020  11:50 Танхим-5

Ц.Цэвэгмид нар

Нийслэлийн засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

15

5/12/2020  13:30 Танхим-3

Ц.Бахархал

Нийслэлийн боловсролын газрын дарга

У.Бадамсүрэн

 

16

5/12/2020  13:30 Танхим-1

Улаанбаатар Капитал ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

Д.Оюумаа

 

17

5/12/2020  13:30 Танхим-2

Р.Намдаг

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

18

5/12/2020  14:00 Танхим-4

О.Одсүрэн

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яамны сайд

Ц.Батсүрэн

 

19

5/12/2020  14:00 Танхим-5

Н.Энхээ

Нийслэлийн татварын газар

Н.Дуламсүрэн

 

20

5/12/2020  14:00 Танхим-5

Ханлиг тайшир илч ХХК

Татварын ерөнхий газрын Хяналт шалгалт, арга зүйн газрын татварын улсын байцаагч Ч.Байгалмаа, Ц.Мөнхзул

С.Ганбат

 

21

5/12/2020  15:00 Танхим-4

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

22

5/12/2020  15:00 Танхим-1

Ж.Дамбаасүрэн

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Улсын байцаагч Ж.Цэдэндамба

У.Бадамсүрэн

 

23

5/12/2020  16:00 Танхим-5

Хөхүүл одон ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын 13-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/13/2020  9:00 Танхим-2

А.Баттөмөр

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Халиуна

 

2

5/13/2020  10:00 Танхим-1

Жиашидэ ХХК

Улсын бүртгэл, статистикийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

3

5/13/2020  10:00 Танхим-1

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

4

5/13/2020  10:00 Танхим-5

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

5

5/13/2020  10:00 Танхим-1

Д.Энхтуяа нар

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

С.Ганбат

 

6

5/13/2020  10:00 Танхим-1

А.Баасандорж

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Чанцалням

 

7

5/13/2020  10:00 Танхим-1

Н.Сүнжидмаа

Нийслэлийн засаг дарга, Нийслэлийн газар зохион байгуулалтын алба

У.Бадамсүрэн

 

8

5/13/2020  11:00 Танхим-5

Д.Бат-Эрдэнэ

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

9

5/13/2020  11:00 Танхим-4

Ц.Тунсаг

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

М.Батзориг

 

10

5/13/2020  11:30 Танхим-2

Сентрал Азиан Петролиум Корпорэйшн Лимитед

Үндэсний Аудитын газар

Д.Халиуна

 

11

5/13/2020  13:30 Танхим-4

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

12

5/13/2020  13:30 Танхим-2

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

 

13

5/13/2020  13:30 Танхим-1

Архангай аймгийн Чулуут сумын Засаг дарга

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Оюумаа

 

14

5/13/2020  13:30 Танхим-5

Нийслэлийн прокурорын газар

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Б.Ариунзаяа

Б.Адъяасүрэн

 

15

5/13/2020  14:00 Танхим-1

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

16

5/13/2020  14:00 Танхим-1

Вюртмонголиа ХХК

Гаалийн ерөнхий газрын дэргэдэх Бүрдүүлэлтийн дараах шалгалтын газрын Гаалийн улсын байцаагч Д.Бат-Эрдэнэ, Д.Отгонцэцэг

А.Сарангэрэл

 

17

5/13/2020  14:00 Танхим-1

Хос болор ХХК

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

18

5/13/2020  14:00 Танхим-1

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

19

5/13/2020  14:30 Танхим-1

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

20

5/13/2020  15:00 Танхим-5

Жи энд Юу голд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

21

5/13/2020  15:00 Танхим-2

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Д.Халиуна

 

22

5/13/2020  15:00 Танхим-1

Паззл ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын 14-ний Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/14/2020  9:00 Танхим-5

Дай цэцэн ХХК

Ниийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч И.Баттөгс, А.Урангуа

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

2

5/14/2020  9:00 Танхим-5

Ч.Буянжаргал

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

3

5/14/2020  10:00 Танхим-1

Оюу Толгой ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газрын дэд дарга Д.Энхсайхан, тус газрын Байгаль орчин, геологи, уул уурхайн хяналтын газрын дарга Н.Батбаяр, хяналтын байцаагч Г.Батбаяр Д.Сансардарьмаа

С.Ганбат

 

4

5/14/2020  10:00 Танхим-4

Д.Цэвээндулам

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

5

5/14/2020  10:00 Танхим-4

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

6

5/14/2020  10:00 Танхим-5

Д.Батжав

Ашигт малтмал, газрын Тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

7

5/14/2020  10:00 Танхим-1

Э.Намжилцэрэн

Баянзүрх сүхбаатар чингэлтэй дүүргийн эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн тамгын газар

У.Бадамсүрэн

 

8

5/14/2020  10:30 Танхим-5

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

9

5/14/2020  11:00 Танхим-1

Зүүнбаян рефайнэри ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

10

5/14/2020  11:00 Танхим-1

Д.Анхбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

 

11

5/14/2020  11:30 Танхим-2

Монголын Үйлдвэрчний Эвлэлийн холбооны дэргэдэх үйлчилгээний төв ТББ

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэс

Д.Халиуна

 

12

5/14/2020  11:30 Танхим-4

Баянгол дүргийн 197 дугаар цэцэрлэг

Нийслэлийн дотоод аудитын газрын санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч Н.Наранчимэг

М.Батзориг

 

13

5/14/2020  13:30 Танхим-4

Х.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд улаанбаатар хотын захирагч

Н.Долгорсүрэн

 

14

5/14/2020  13:30 Танхим-1

Г.Алтанцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

15

5/14/2020  13:30 Танхим-1

Голден хаммер ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайдын 2019 оны 8 дугаар сарын 12-ны өдрийн А/425 дугаар тушаалаар байгуулагдсан ажлын хэсэг

А.Сарангэрэл

 

16

5/14/2020  14:00 Танхим-5

Баярсконтракшн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

 

17

5/14/2020  14:00 Танхим-4

Б.Тэнгэс

Сүхбаатар дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

18

5/14/2020  14:00 Танхим-2

Орифлэйм монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын байцаагч Н.Хандхүү

Ц.Одмаа

 

19

5/14/2020  14:00 Танхим-1

Нийслэлийн прокурорын газар

Оргилболд

С.Ганбат

 

20

5/14/2020  14:15 Танхим-4

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Х.Нямдулам

Ц.Батсүрэн

 

21

5/14/2020  14:40 Танхим-4

Т.Даваа-Очир

Эрүүл мэндийн яам, түүний дэргэдэх Гадаад улсад зайлшгүй шаардлагаар эмчлүүлэх иргэдэд санхүүгийн дэмжлэг үзүүлэх асуудлаар санал гаргах орон тооны бус зөвлөлд

У.Бадамсүрэн

 

22

5/14/2020  15:00 Танхим-4

Танлон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

23

5/14/2020  15:00 Танхим-4

Дотоод хэргийн их сургууль

Нийслэлийн засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

24

5/14/2020  16:00 Танхим-1

Танлон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

25

5/14/2020  16:00 Танхим-5

Ирмүүний өвөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын 15-ны Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/15/2020  10:00 Танхим-4

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

2

5/15/2020  10:00 Танхим-1

Эн Ар Би ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

С.Ганбат

 

3

5/15/2020  10:00 Танхим-2

Улаанбаатар дахь олон улсын дунд сургууль ТББ

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын Эрүүл мэнд, соёлын хяналтын хэлтсийн боловсролын улсын байцаагч Х.Цогоо

Д.Халиуна

 

4

5/15/2020  10:30 Танхим-1

Ч.Лашид

Цагдаагийн ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

5

5/15/2020  11:00 Танхим-5

СН трейд ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

6

5/15/2020  11:00 Танхим-4

Мянгат-15 СӨХ

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

7

5/15/2020  11:30 Танхим-5

Ж.Дамчаа

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

8

5/15/2020  13:30 Танхим-2

Мянганы төгөл ХХК

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Д.Халиуна

 

9

5/15/2020  13:30 Танхим-5

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

10

5/15/2020  14:00 Танхим-5

Я.Саранчимэг

Хан-Уул дүүргийн бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

11

5/15/2020  14:00 Танхим-4

О.Алдархишиг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

12

5/15/2020  14:00 Танхим-1

РМТ ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

С.Ганбат

 

13

5/15/2020  15:30 Танхим-1

Р.Адъяасүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2020.05.11 - 05.15/ Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/11/2020  9:30 Танхим-3

Улаанбаатар капитал ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

2

5/11/2020  13:30  Танхим-3

Чингис хаан банк ХХК

Монгол банкны ахлах хянан шалгагч Ч.Даваажав

М.Батзориг

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/12/2020  8:30 Танхим-3

Э.Оюунболд

Үндэсний их баяр наадмыг зохион байгуулах хороо

Ц.Батсүрэн

 

2

5/12/2020  10:10 Танхим-3

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын ахлах байцаагч Б.Ариунтуяа

М.Батзориг

 

3

5/12/2020  10:30 Танхим-3

Анагаахын шинжлэх ухааны үндэсний их сургууль

Капитал банк ХХК дахь банкны эрх хүлээн авагч М.Адилбиш

М.Батзориг

 

4

5/12/2020  13:30 Танхим-3

Нью классик арт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

 

5

5/12/2020  14:00 Танхим-3

П.Алтанзаяа

Монгол улсын ерөнхий аудитор Д.Занданшатар

О.Оюунгэрэл

 

6

5/12/2020  14:30 Танхим-3

Монгол чадал интернэшнл энержи ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/13/2020  10:00 Танхим-3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

5/13/2020  10:30 Танхим-3

Фүжи холдинг ББСБ ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

3

5/13/2020  11:30Танхим-3

Гацуурт ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

А.Сарангэрэл

 

4

5/13/2020  14:00 Танхим-3

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/14/2020  10:00 Танхим-3

Б.Ууганхүү

Хөдөлмөр халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

2

5/14/2020  10:30 Танхим-3

Ц.Мөнх-Очир

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

3

5/14/2020  13:30 Танхим-3

Ж.Дашням нар

Баянгол дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

5/14/2020  14:00 Танхим-3

МЧГА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/15/2020  9:00 Танхим-3

"Гангар инвест" ХХК

Худалдан авах ажиллагааны газар

Н.Долгорсүрэн

 

2

5/15/2020  10:00 Танхим-3

электрикком ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын хэрэгжүүлэгч агентлаг Худалдан авах ажиллагааны газар

О.Оюунгэрэл

 

3

5/15/2020  11:00 Танхим-3

Д.Цоггэрэл

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

 

Оруулсан 2020-05-08 21:08:41
Үзсэн 56

Хэвлэх | Буцах