Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2020-05-18
Шүүх Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

/ 2020.05.18-2020.05.22/

2020.05.18-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/18/2020 9:30

Танхим - 2

С.Ганхүү

Нийслэлийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

Ц.Мөнхзул

2

5/18/2020 10:00

Танхим - 1

Оюу толгой ХХК

Татварын ерөнхий газрын Татварын улсын байцаагч

Б.Адъяасүрэн

3

5/18/2020 10:00

Танхим - 5

Б.Мягмардорж

Монгол Улсын Их сургуулийн Удирдах Зөвлөл

Ц.Батсүрэн

О.Оюунгэрэл

А.Насандэлгэр

4

5/18/2020 10:00

Танхим - 2

Лувсан Данзан равжаа Академи ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

С.Ганбат

5

5/18/2020 10:00

Танхим - 5

Н.Даваадорж

Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

6

5/18/2020 10:30

Танхим - 1

Төгс тэмүүлэл ХХК ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

7

5/18/2020 10:30

Танхим - 4

Улаанбаатар капитал ХХК

Нийслэлийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурлын тэргүүлэгчид

Д.Халиуна

8

5/18/2020 11:00

Танхим - 2

С.Баярсайхан

Нийслэлийн засаг дарга

Д.Оюумаа

9

5/18/2020 11:30

Танхим - 2

Говийн чулуу ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

10

5/18/2020 13:30

Танхим - 5

Тайшэн девелопмент ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв хяналтын газрын Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл

А.Сарангэрэл

11

5/18/2020 13:30

Танхим - 2

Манзушир тур ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын дэргэдэх хэрэгжүүлэгч агентлаг газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

12

5/18/2020 13:30

Танхим - 4

Б.Мөнхбат

Цагдаагийн ерөнхий газар

Д.Халиуна

13

5/18/2020 13:30

Танхим - 2

Саруул ресорт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

14

5/18/2020 13:40

Танхим - 1

Цементшохой ХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Б.Адъяасүрэн

15

5/18/2020 14:00

Танхим - 1

Засаг чандмань майнз ХХК

Монгол улсын засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

16

5/18/2020 14:00

Танхим - 5

Уудам оргил ХХК, Батбуудай ХХК

Санхүүгийн зохицуулах хорооны хяналт шалгалтын зохицуулалтын газрын хянан шалгагч улсын байцаагч Б.Цэрэнлхам

О.Оюунгэрэл

17

5/18/2020 14:00

Танхим - 2

Монос улаанбаатар ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Д.Чанцалням

18

5/18/2020 14:30

Танхим - 2

М.Энхтуяа нарын

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Одмаа

19

5/18/2020 15:00

Танхим - 1

А.Цагаанчулуу

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

20

5/18/2020 15:00

Танхим - 1

Хан-Уул дүүргийн прокурорын газар

Мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Б.Болормаа

Б.Мөнх-Эрдэнэ

21

5/18/2020 15:30

Танхим - 5

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

Н.Долгорсүрэн

А.Насандэлгэр

22

5/18/2020 15:30

Танхим - 4

Оуяашиёоу ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

2020.05.19-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/19/2020 9:30

Танхим - 2

С.Ган-Очир

Уул Уурхай, хүнд үйлдвэрийн яамны Төрийн нарийн бичгийн дарга

Ц.Мөнхзул

Д.Халиуна

Ц.Одмаа

2

5/19/2020 10:00

Танхим - 2

Кредит Монгол

Санхүүгийн зохицуулах хороо

С.Ганбат

3

5/19/2020 10:00

Танхим - 5

Н.Наранбаатар

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

4

5/19/2020 10:00

Танхим - 2

Н.Отгонтуяа

Боловсрол, Шинжлэх Ухааны сайд

У.Бадамсүрэн

5

5/19/2020 10:00

Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газар

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын улсын байцаагч Б.Ариунзаяа

Б.Адъяасүрэн

6

5/19/2020 10:00

Танхим - 1

ТБ авто финанс ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын байцаагч

Б.Мөнх-Эрдэнэ

7

5/19/2020 10:15

Танхим - 2

Ч.Мөнхцацрал

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

8

5/19/2020 10:30

Танхим - 1

Р.Галбадрах нар

Хан-Уул дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

9

5/19/2020 11:00

Танхим - 4

Гангар-Инвест ХХК

Нийслэлийн итгэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

М.Батзориг

10

5/19/2020 11:00

Танхим - 1

Сүүлт гранд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газрын дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

11

5/19/2020 11:00

Танхим - 5

Баялаг бүтээгчдийг дэмжих холбоо ТББ

Сангийн сайд

А.Сарангэрэл

А.Насандэлгэр

Н.Долгорсүрэн

12

5/19/2020 11:00

Танхим - 1

Д.Бямбацогт

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар дарга Б.Баасандорж

Б.Адъяасүрэн

13

5/19/2020 11:00

Танхим - 2

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Д.Чанцалням

14

5/19/2020 11:30

Танхим - 2

Итгэл эрүүл мэнд ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын эрүүл мэндийн даатгалын улсын ахлах байцаагч И.Энхбат, Х.Сувд-Эрдэнэ нар

Д.Халиуна

15

5/19/2020 13:30

Танхим - 2

Жиди ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

16

5/19/2020 13:30

Танхим - 1

Д.Мигэддорж

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

17

5/19/2020 14:00

Танхим - 5

Б.Одонтуяа

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

18

5/19/2020 14:00

Танхим - 5

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

19

5/19/2020 14:00

Танхим - 1

Монгол шаазан ХХК нар

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

20

5/19/2020 14:00

Танхим - 2

Монголын алт ХХК

Сүхбаатар дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Д.Оюумаа

С.Ганбат

М.Батзориг

21

5/19/2020 14:00

Танхим - 2

Геологийн төв лаборатори төрийн өмчит үйлдвэрийн газар

Сонгинохайрхан дүүргийн татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Д.Хатанбаатар, Ч. Мянганжаргал

С.Ганбат

22

5/19/2020 14:30

Танхим - 1

П.Батхүү

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

23

5/19/2020 15:00

Танхим - 1

Хөхүүл одон ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

24

5/19/2020 15:01

Танхим - 2

Ш.Доржготов

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

25

5/19/2020 15:30

Танхим - 2

Э.Гантогоо

Нийслэлийн Засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

26

5/19/2020 15:30

Танхим - 2

Э.Намжилцэрэн

Баянзүрх сүхбаатар чингэлтэй дүүргийн эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүхийн тамгын газар

У.Бадамсүрэн

27

5/19/2020 17:00

Танхим - 1

Дорнод аймгийн матад сумын иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал дарга С.энхболд

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

2020.05.20-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/20/2020 8:30

Танхим - 2

Орифлэйм монгол ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын байцаагч Н.Хандхүү

Ц.Одмаа

2

5/20/2020 9:30

Танхим - 2

Жем нэт ХХК

Харилцаа холбооны зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

3

5/20/2020 10:00

Танхим - 2

У.Сүхбаатар

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

4

5/20/2020 10:00

Танхим - 2

Интернэшнл тур ХХК

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

Д.Оюумаа

Д.Чанцалням

С.Ганбат

5

5/20/2020 10:00

Танхим - 4

РЦС ХХК

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Д.Халиуна

6

5/20/2020 10:00

Танхим - 5

Г.Наранболд

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар хуулийн этгээдийн улсын бүртгэлийн газар

М.Батзориг

7

5/20/2020 10:00

Танхим - 5

Монгол чадал интернэшнл энержи ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

О.Оюунгэрэл

8

5/20/2020 10:00

Танхим - 5

Ц.Тунсаг

Нийслэлийн хот байгуулалт хөгжлийн газар

М.Батзориг

9

5/20/2020 10:00

Танхим - 1

Бүрд цамхаг СӨХ

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

10

5/20/2020 10:00

Танхим - 5

Д.Дашзэвэг

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

11

5/20/2020 11:00

Танхим - 1

Мобиком ХХК

Харилцаа холбоо мэдээллийн технологийн газар

Б.Адъяасүрэн

12

5/20/2020 11:00

Танхим - 2

ДСТ ХХК

Хан-Уул дүүргийн татварын хэлтэс

Ц.Одмаа

13

5/20/2020 11:30

Танхим - 4

Хүчит шонхор ХХК

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Халиуна

14

5/20/2020 13:30

Танхим - 2

Ч.Сайнбилэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд хотын захирагч С.Амарсайхан

Ц.Мөнхзул

15

5/20/2020 13:30

Танхим - 2

Протек ХХК

Боловсрол соёл шинжлэх ухаан спортын яам, Боловсрол соёл шинжлэх ухааны яамны тендер шалгаруулалтыг явуулах үнэлгээний хорооны дарга Л.Цэвэлсүрэн

Ц.Одмаа

16

5/20/2020 13:30

Танхим - 1

Д.Бат-Эрдэнэ

Чингэлтэй дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Б.Адъяасүрэн

17

5/20/2020 14:00

Танхим - 1

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Ц.Батсүрэн

18

5/20/2020 14:00

Танхим - 1

Хаппи бьюлдинг ХХК

Баянзүрх дүүргийн татварын хяналт шалгалтын тасгийн улсын байцаагч Э.Золзаяа, С.Золзаяа

Б.Мөнх-Эрдэнэ

19

5/20/2020 15:00

Танхим - 1

Д.Батжаргал

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

20

5/20/2020 15:00

Танхим - 2

Икс Эм Си ХХК

Улсын төсвийн орлого хяналтын газар, Татварын улсын байцаагч Ч.Сарангэрэл, Б.Ундрал

Ц.Мөнхзул

21

5/20/2020 15:30

Танхим - 1

Д.Энхчулуун нар

Баянзүрх дүүргийн иргэдийн хурал

Н.Дуламсүрэн

22

5/20/2020 16:00

Танхим - 2

Я.Баясгалан

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

М.Батзориг

Д.Оюумаа

2020.05.21-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/21/2020 9:00

Танхим - 1

Монголын урлагийн ажилтны холбоо ТББ

Төрийн өмчийн бодлого зохицуулалтын газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

2

5/21/2020 9:30

Танхим - 2

РМТ ХК

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газар

С.Ганбат

3

5/21/2020 10:00

Танхим - 1

Ц.Жадамба

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

4

5/21/2020 10:00

Танхим - 2

Ж.Дамбаасүрэн

Санхүүгийн зохицуулах хорооны Улсын байцаагч Ж.Цэдэндамба

У.Бадамсүрэн

5

5/21/2020 10:30

Танхим - 4

Гурван хайрханы асар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

6

5/21/2020 11:00

Танхим - 1

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

7

5/21/2020 11:00

Танхим - 1

Улаанбаатар капитал ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

8

5/21/2020 11:00

Танхим - 3

Юү Эс Би ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

9

5/21/2020 11:00

Танхим - 5

П.Алтанзаяа

Монгол улсын ерөнхий аудитор Д.Занданшатар

О.Оюунгэрэл

10

5/21/2020 13:30

Танхим - 2

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

11

5/21/2020 14:00

Танхим - 1

Жи энд Юу голд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

Д.Оюумаа

Д.Чанцалням

12

5/21/2020 14:00

Танхим - 2

Марикоманхан ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

С.Ганбат

М.Батзориг

13

5/21/2020 14:30

Танхим - 1

Ц.Эрдэнэцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

14

5/21/2020 15:00

Танхим - 2

Таны зам ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

С.Ганбат

Д.Оюумаа

15

5/21/2020 16:00

Танхим - 2

Д.Анхбаяр

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Оюумаа

16

5/21/2020

10:00

Танхим - 2

Ц.Эрдэнэчимэг Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн газар зохион байгуулалтын албан

У.Бадамсүрэн

Ц.Мөнхзул

Д.Халиуна

 

2020.05.22-НЫ БААСАН ГАРАГ

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/22/2020 10:00

Танхим - 1

Хөдөлмөрийн үндэсний сан ТББ

Үндэсний хөгжлийн газрын дарга

Н.Дуламсүрэн

2

5/22/2020 10:00

Танхим - 4

З.Санждорж

Нийслэлийн иргэдийн төлөөлөгчийн хурал

Д.Халиуна

3

5/22/2020 10:00

Танхим - 2

Д.Баянхүү

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

4

5/22/2020 10:00

Танхим - 5

Баянгол дүргийн 197 дугаар цэцэрлэг

Нийслэлийн дотоод аудитын газрын санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч Н.Наранчимэг

М.Батзориг

5

5/22/2020 11:30

Танхим - 5

Баярсконтракшн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

6

5/22/2020 13:30

Танхим - 2

Ю Би Констракшн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Ц.Мөнхзул

7

5/22/2020 13:30

Танхим - 5

Б.Хонгорзул нар

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

8

5/22/2020 13:30

Танхим - 4

Тайгын булаг кредит ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтсийн байцаагч Т.Ариунзаяа, Б.Мөнхбат нар

Д.Халиуна

9

5/22/2020 14:00

Танхим - 2

Т.Мандах

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

10

5/22/2020 14:00

Танхим - 5

Э.Оюунболд

Үндэсний их баяр наадмыг зохион байгуулах хороо

Ц.Батсүрэн

11

5/22/2020 14:00

Танхим - 5

П.Цэцгээ

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР

2020.05.18-НЫ ДАВАА ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/18/2020 9:30

Танхим - 3

"Бэсгэ" ХХК, "СООЦ" ХХК, "Алаг даага" ХХК, Эдванс ХХК Угалзат дархан ХХК Нью трэнд ХХК Үнэнч ХХК Тавлаг ХХК ХХК

Нийслэлийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал, Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

2

5/18/2020 9:30

Танхим - 3

Уянган ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

3

5/18/2020 10:00

Танхим - 3

Д.Хишигжаргал

Мал эмнэлэгийн ерөнхий газрын дарга Д.Түмэндэмбэрэл

Б.Мөнх-Эрдэнэ

4

5/18/2020 10:30

Танхим - 3

Б.Жаргалсайхан

Монгол улсын гадаад харилцааны дэргэдэх Төрийн албаны зөвлөлийн салбар зөвлөл

Ц.Одмаа

5

5/18/2020 11:00

Танхим - 3

Г.Цолмон

Оюуны өмчийн газар

Ц.Одмаа

6

5/18/2020 13:30

Танхим - 3

Нэткапитал финанс кордорраци ББСБ ХХК

Нийслэлийн татварын газрын Нийслэлийн төсвийн татварын орлогын тасгийн дарга Д.Очирсүрэн

М.Батзориг

7

5/18/2020 13:30

Танхим - 3

Баянбогд хайрхан ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

2020.05.19-НЫ МЯГМАР ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/19/2020 10:00

Танхим - 3

Юү Эс Би ХХК

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Сарангэрэл

2

5/19/2020 10:00

Танхим - 3

Авто Прайм ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Татварын хэлтэсийн улсын байцаагч Б.Мөнхбат

Н.Долгорсүрэн

3

5/19/2020 10:30

Танхим - 3

Э.Болормаа

Оюуны өмчийн газрын хяналтын улсын байцаагч Г.Бат-Оргил

Н.Долгорсүрэн

4

5/19/2020 11:00

Танхим - 3

Миний дэлгүүр ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтэс

Н.Долгорсүрэн

5

5/19/2020 11:30

Танхим - 3

Б.Ганболд нар

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

6

5/19/2020 13:30

Танхим - 3

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

7

5/19/2020 14:00

Танхим - 3

Будар минералс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

8

5/19/2020 14:30

Танхим - 3

Протек ХХК

Мал эмнэлгийн ерөнхий газар, Тендер шалгаруулалтын үнэлгээний хороо

Д.Халиуна

9

5/19/2020 15:00

Танхим - 3

Г.Мөнхбуян

Монголын хуульчдын холбоо

Д.Халиуна

2020.05.20-НЫ ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/20/2020 10:00

Танхим - 3

Велдедлайне Монголиа ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Г.Баярмаа, Э.Золзаяа

Ц.Одмаа

2

5/20/2020 10:30

Танхим - 3

Т.Алтанхуяг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

3

5/20/2020 13:30

Танхим - 3

Н.Норовсамбуу

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

2020.05.21-НЫ ПҮРЭВ ГАРАГ

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/21/2020 11:00

Танхим - 3

Нью классик арт ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Д.Чанцалням

2

5/21/2020 11:30

Танхим - 2

ЖБГУ ХХК

Нийслэлийн өмч хувьчлах комисс Нийслэлийн Засаг дарга бөгөөд улаанбаатар хотын захирагч, өмч хувьчлах комиссын дарга

С.Ганбат

3

5/21/2020 14:00

Танхим - 3

Терренс Алан Томпсон

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газрын улсын байцагч Д.Чинтулга

Н.Долгорсүрэн

2020.05.22-НЫ БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

1

5/22/2020 9:00

Танхим - 3

электрикком ХХК

Нийслэлийн Засаг даргын хэрэгжүүлэгч агентлаг Худалдан авах ажиллагааны газар

О.Оюунгэрэл

2

5/22/2020 10:30

Танхим - 3

Б.Мөнхцэцэг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

Оруулсан 2020-05-15 15:46:02
Үзсэн 357

Хэвлэх | Буцах