Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2020-05-18
Шүүх Сүхбаатар дүүргийн Иргэний хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

СҮХБААТАР  ДҮҮРГИЙН ИРГЭНИЙ ХЭРГИЙН 

АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХ ХУРАЛДААНААР ХЭЛЭЛЦЭХ

ИРГЭНИЙ ХЭРЭГ

2020 оны 05 дугаар сарын 18-ний өдөр                                                                /Даваа гараг/

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг, мин Нэхэмжлэгч Хариуцагч Шүүгч
1 05/18/2020 8:30 Боловсролын их сургууль   Б.Түмэнцэцэг
2 05/18/2020 8:30 Л.Баасансурмаа   Ө.Уянга
3 05/18/2020 8:41 Юнител ХХК   Б.Түмэнцэцэг
4 05/18/2020 8:51 Юнител ХХК   Б.Түмэнцэцэг
5 05/18/2020 9:00 Т.Мөнхсайхан Д.Одмаа Ө.Уянга
6 05/18/2020 9:00 Эй Эс Партнёрс ХХК Мандал даатгал ХХК Н.Оюунтуяа
7 05/18/2020 9:00 Си Си Эм Икс ХХК Аминбилигт ХХК А.Мөнхзул
8 05/18/2020 9:00 Монгол улсын хөгжлийн банк Бишрэлт пропертиз, Бишрэлт групп, Монгол Эм Импекс ХХК О.Одгэрэл
9 05/18/2020 9:00 Б.Халиун Ц.Нямдаваа Б.Ууганбаяр
10 05/18/2020 9:00 З.Байгалмаа Монгол улсын Боловсрол, соёл, шинжлэх ухаан, спортын сайд Төрийн байгууллага Ч.Ичинхорлоо
11 05/18/2020 9:30 Төрийн өмчийн хороо Төрийн байгууллага Үлэг гүрвэлийн төв музей, Монгол Ардын Нам Б.Түмэнцэцэг
12 05/18/2020 10:00 Н.Саранцэцэг Г.Уранчимэг О.Одгэрэл
13 05/18/2020 10:00 Б.Гансүх МонЭнко ХХК Б.Ууганбаяр
14 05/18/2020 10:30 Р.Эрдэнэцэцэг   Ө.Уянга
15 05/18/2020 10:40 Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтэс Төрийн байгууллага   Ө.Уянга
16 05/18/2020 11:00 С.Энхлэн Уорли инженеринг ХХК Ө.Уянга
17 05/18/2020 11:00 Глобал ворлвайд ХХК С.Энхтөр О.Одгэрэл
18 05/18/2020 11:00 Монгэйт ХХК Ред Вүүд Хаус Дизайн ХХК Н.Оюунтуяа
19 05/18/2020 11:00 Ш.Даваажаргал Б.Насантогтох Б.Ууганбаяр
20 05/18/2020 11:30 Э.Цолмонбаяр Б.Дэлгэрдалай Ч.Ичинхорлоо
21 05/18/2020 12:00 С.Тогтох Мобиком корпораци ХХК О.Одгэрэл
22 05/18/2020 13:30 О.Удвал Тэнгэр даатгал ХХК Ө.Уянга
23 05/18/2020 13:30 Хадгаламж банкны эрх хүлээн авагч Б.Энхсайхан, Б.Баярчимэг, Жаст групп ХХК Б.Түмэнцэцэг
24 05/18/2020 13:30 Л.Мөнхбаяр Оюу толгой ХХК О.Одгэрэл
25 05/18/2020 13:30 Хас банк ХХК Г.Дариймаа Н.Оюунтуяа
26 05/18/2020 13:30 УБЦТС ТӨХК Буянпэл ХХК Б.Ууганбаяр
27 05/18/2020 14:00 Э.Мөнхбилэг Оюу толгой ХХК А.Мөнхзул
28 05/18/2020 14:00 Ч.Наранчимэг Нийслэлийн шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх газар Төрийн байгууллага Д.Уранчимэг
29 05/18/2020 14:30 Ивээлт номун СӨХ Я.Дагва О.Одгэрэл
30 05/18/2020 14:30 Э.Эрдэнэцэцэг Марч констракшн ХХК Н.Оюунтуяа
31 05/18/2020 15:00 Г.Уянга П.Төрбаяр Б.Ууганбаяр
32 05/18/2020 15:00 Б.Ганхүү Д.Оюунгэрэл Ө.Уянга
33 05/18/2020 15:00 Монгол улсын Эрчим хүчний яам Төрийн байгууллага Д.Батбилэг Ч.Ичинхорлоо
34 05/18/2020 15:30 Р.Бат-Эрдэнэ Г.Сайханбаяр Н.Оюунтуяа
35 05/18/2020 15:30 Тэнгис Авто Тамбу ХХК Д.Тамир Б.Түмэнцэцэг
36 05/18/2020 16:00 "Медиа боловсрол суваг" ХХК Ажигана ХХК Д.Уранчимэг
37 05/18/2020 16:00 Х.Мөнхтуул Тэлмэн констракшн ХХК Ө.Уянга
38 05/18/2020 16:30 Д.Тунгалагтамир Л.Энхтүвшин Ч.Ичинхорлоо
39 05/18/2020 16:30 Б.Энхболд Үндэсний хөрөнгө оруулалтын банк ХХК Н.Оюунтуяа
Оруулсан 2020-05-15 17:10:56
Үзсэн 48

Хэвлэх | Буцах