Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2020-05-25
Шүүх Төв аймаг дахь сум дундын эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар
                     
                     
БАТЛАВ: ЕРӨНХИЙ ШҮҮГЧ                                Ц.ОТГОНЖАРГАЛ                                           
                     
ТӨВ АЙМАГ ДАХЬ СУМ ДУНДЫН ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН АНХАН
ШАТНЫ ШҮҮХИЙН ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР
                                                               2020.05.25-2020.05.29
Гариг өдөр Цаг Шүүх бүрэлдэхүүн Шүүгдэгч ТСАХ Зүйл анги Улсын яллагч Өмгөөлөгч Хохирогч, хууль ёсны төлөөлөгч, гэрч, шинжээч, иргэний нэхэмлэгч, хариуцагч Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга
1 Даваа 2020.05.25 9:30 Шүүгч Ш.Гандансүрэн М.Наранцэнгэл Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 12.5-1 М.Гансувд П.Ганбаатар хох-Г.Хулан, ХХЁТ-С.Урансайхан Б.Эрдэнэцэцэг
2 10:00 шүүгч Ю.Энхмаа Б.Эрдэнэчимэг Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.6-1 Т.Төмөртулга   В.Ууганцэцэг Ж.Эрдэнэсувд
3 11:30 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, Х.Хашчулуун Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.3-1 М.Гансувд   Ч.Пүрэвсүрэн Б.Эрдэнэцэцэг
4 14:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, Л.Лхагва Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-2.3 А.Азжаргал     Б.Эрдэнэцэцэг
5 15:30 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, Б.Санжаа Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-1 Г.Энхбат     Ж.Эрдэнэсувд
6 Мягмар 2020.05.26 9:30 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, Г.Эрдэнэдалай Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.1-1 М.Гансувд Д.Гансүх, М.Мэндсүрэн,  Д.Ганбат Б.Эрдэнэцэцэг
7 10:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, С.Баттулга Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-1 Б.Сувд-Эрдэнэ Х.Оюунбат У.Даваацэрэн, Ж.Отгонбаяр Ж.Эрдэнэсувд
8 10:00 Даргалагч шүүгч Ш.Гандансүрэн, шүүгч Ю.Энхмаа, шүүгч Ж.Мөнхтуяа /и/ И.Бадамгарав, Т.Алтанхуяг Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 10.6-1, 11.3-1 М.Гансувд Ц.Хүрэлбаатар, А.Мөнхтулга, Б.Энхтуяа, Х.Ундрах-Оргил, хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч С.Мөнхтүвшин, иргэний нэхэмжлэгч Б.Солонго, и/н Д.Энхдулам, и/ хариуцагч Д.Оюунцэцэг,   Б.Эрдэнэцэцэг
9 14:00 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Д.Ганболд Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 17.12-1 Б.Сувд-Эрдэнэ Шү/ө-М.Мэндсүрэн Ц.Эрдэнэ-Очир Ж.Эрдэнэсувд
10 14:30 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, Ж.Болд-Очир Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-3 П.Даваасүрэн И.Отгонсүрэн, Б.Энх-Амгалан, Э.Түвшинбаяр,  Ц.Алтанчимэг, Б.Алтантүлхүүр, Т.Баянцагаан  Б.Эрдэнэцэцэг
11 Лхагва  2020.05.27 9:00 Шүүгч Ю.Энхмаа Д.Отгонбаатар Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.6-1 Т.Төмөртулга   Г.Алтан-Эрдэнэ Б.Эрдэнэцэцэг
12 11:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, шүүгч Ш.Гандансүрэн,  шүүгч Ю.Энхмаа/и/ Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, шүүгч Ш.Гандансүрэн,  шүүгч Ю.Энхмаа/и/ Г.Ганбат  Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 10.6-1 М.Гансувд хохирогч нар, ИХ-Ч.Лувсанцэрэн, ИН-Г.Мягмаржаргал Ж.Эрдэнэсувд
13 14:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал, шүүгч Ш.Гандансүрэн,  шүүгч Ю.Энхмаа/и/ Ч.Сандаг-Очир Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.1-2.1, 2.5 Б.Сувд-Эрдэнэ     Б.Эрдэнэцэцэг
14   10:00 Шүүгч Ю.Энхмаа Н.Алтанчимэг Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-4.1 Г.Энхбат Ц.Хүрэлбаатар  хохирогч, ХХЁТ Б.Эрдэнэцэцэг
15 12:00 Шүүгч Ю.Энхмаа А.Баттулга, Ц.Отгонсүх Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.6-1, 11.4-1 Т.Төмөртулга Б.Баярмагнай, Ш.Дуламжав Д.Сандуйжамц Б.Эрдэнэцэцэг
16 14:00 Шүүгч Ю.Энхмаа Ж.Бямбажав Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.4-1 Г.Энхбат О.Алтанчулуу хо-Ц.Батбаатар, гэрч-Х.Баярсайхан Ж.Эрдэнэсувд
17 14:30 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Ц.Ганзаяа Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 17.1-2-2.1 Б.Сувд-Эрдэнэ   О.Одгэрэл, Д.Байгалмаа Б.Эрдэнэцэцэг
18 Баасан 2020.05.29 10:00 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Г.Гэрэлхүү нар /1/ Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.1-2-2.4 Г.Энхбат шү/ө-Ц.Раашзэвэг, Ц.Хүрэлбаатар хох-Г.Гэрэлхүү, Б.Сайнцогт Ж.Эрдэнэсувд
19 11:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал Б.Угтахбаяр Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-4.1 Т.Төмөртулга Ш.Амарбаяр Л.Мядагмаа Б.Эрдэнэцэцэг
20 14:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал Х.Тамир, Н.Мягмаржав Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 20.7-1 Г.Энхбат Бат-Эрдэнэ, Б.Энх-Амгалан   Ж.Эрдэнэсувд
                     
                     
                     
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ ЗАРЛАСАН ХУРЛЫН ТОВ 
Гариг өдөр Цаг, танхим Шүүх бүрэлдэхүүн болон шүүгчийн нэр Шүүгдэгчийн нэр ТСАХ Зүйл анги Улсын яллагч Өмгөөлөгч Хохирогч, хууль ёсны төлөөлөгч, гэрч, шинжээч, иргэний нэхэмлэгч, хариуцагч Шүүх хуралдааны нарийн бичгийн дарга, иргэдийн төлөөлөгч 
1 Даваа 2020.05.25 12:00 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Э.Бат-Эрдэнэ /Урьдчилсан хэлэлцүүлэг/ Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 17.12-2 Г.Энхбат Шү/ө-О.Санчирбал. Хох/ө-М.Энхжаргал Хох-Т.Эрбол Ж.Эрдэнэсувд
2 Мягмар 2020.05.26 15:00 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Н.Батнасан /Урьдчилсан хэлэлцүүлэг/ Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 11.6-1 Т.Төмөртулга Шү/ө-А.Мөнхтулга, М.Мэндсүрэн, хох/ө-С.Сувдмаа Л.Отгонбат Ж.Эрдэнэсувд
3 Пүрэв 2020.05.28 9:30 Шүүгч Ш.Гандансүрэн Д.Батбаяр /Урьдчилсан хэлэлцүүлэг/ Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 21.1-1 Б.Сувд-Эрдэнэ     Ж.Эрдэнэсувд
4 Пүрэв 2020.05.28 11:00 Ерөнхий шүүгч Ц.Отгонжаргал  Т.Золбоо /урьдчилсан хэлэлцүүлэг/ Хувийн баталгаа гаргах ТСАХ 27.10-3 Т.Төмөртулга Б.Баярмагнай,    Ж.Эрдэнэсувд
                     
                     
      Шүүх хуралдааны зар гаргасан: Нарийн бичгийн дарга                                       Ж.Эрдэнэсувд
                     
                     
                     
Оруулсан 2020-05-22 18:11:40
Үзсэн 5

Хэвлэх | Буцах