Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2020-05-29
Шүүх Нийслэл дэх Захиргааны хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын
25ы Даваа гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/25/2020 9:00

Танхим - 1

Улаанбаатар хотын банк ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

5/25/2020 9:00

Танхим - 4

Эхлэх-Ургац ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газар

Д.Чанцалням

 

3

5/25/2020 9:30

Танхим - 1

Зостресорсиз ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

О.Оюунгэрэл

 

4

5/25/2020 9:30

Танхим - 2

Б.Цэрэндорж нар

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

5

5/25/2020 10:00

Танхим - 4

Эгшиглэнт уул ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын Кадастрын хэлтэс

С.Ганбат

 

6

5/25/2020 10:00

Танхим - 4

Б.Бат-Эрдэнэ

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

7

5/25/2020 10:00

Танхим - 5

Ч.Дагшигдорж

Монгол улсын засгийн газар

Д.Халиуна

 

8

5/25/2020 10:00

Танхим - 5

Ч.Дагшигдорж

Монгол улсын засгийн газар

Д.Халиуна

 

9

5/25/2020 10:00

Танхим - 4

Т.Отгонбаяр

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

10

5/25/2020 10:00

Танхим - 1

Чинбат ХХК

Нийслэлийн худалдан авах ажиллагааны газрын үнэлгээний хороо

А.Насандэлгэр

 

11

5/25/2020 10:30

Танхим - 2

Санни нүхт ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

12

5/25/2020 10:30

Танхим - 4

Мон-Апи ХХК

Татварын ерөнхий газрын дарга

Д.Оюумаа

 

13

5/25/2020 11:00

Танхим - 1

Г.Адъяасүрэн

Төрийн албаны зөвлөл

Н.Долгорсүрэн

 

14

5/25/2020 11:00

Танхим - 1

Р.Батсүх, Ш.Оюундарь

Баянгол дүүргийн улсын бүртгэлийн хэлтсийн 458 дугаартай улсын бүртгэгч Б.Оюунсүрэн

А.Сарангэрэл

 

15

5/25/2020 13:30

Танхим - 1

Баттөргэрэл ХХК

Хан-Уул дүүргийн Засаг дарга Ж.Алдаржавхлан

О.Оюунгэрэл

 

16

5/25/2020 13:30

Танхим - 4

Манзушир тур ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг даргын дэргэдэх хэрэгжүүлэгч агентлаг газар зохион байгуулалтын алба

Ц.Мөнхзул

 

17

5/25/2020 13:30

Танхим - 2

Д.Бат-Эрдэнэ

Чингэлтэй дүүргийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Б.Адъяасүрэн

 

18

5/25/2020 13:30

Танхим - 3

Чингис хаан банк ХХК

Монгол банкны ахлах хянан шалгагч Ч.Даваажав

М.Батзориг

 

19

5/25/2020 14:00

Танхим - 2

О.Баянжаргал, Г.Пүрэвсүрэн, Р.Алтантуяа, Б.Баярцэцэг

Батлан Хамгаалах яам

Н.Дуламсүрэн

 

20

5/25/2020 14:00

Танхим - 5

Бүрд цамхаг СӨХ

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

21

5/25/2020 14:30

Танхим - 1

Эй Пи Ай Пи ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтсийн нийгмийн даатгалын байцаагч Ч.Эрдэнэчимэг

Ц.Батсүрэн

 

22

5/25/2020 14:30

Танхим - 1

Эй Пи Ай Пи ХХК

Сүхбаатар дүүргийн Нийгмийн даатгалын хэлтсийн нийгмийн даатгалын байцаагч Ч.Эрдэнэчимэг

Ц.Батсүрэн

 

23

5/25/2020 15:00

Танхим - 1

Х.Мэгддорж

Нийслэлийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн Газрын алба

М.Батзориг

 

24

5/25/2020 15:30

Танхим - 1

Эн Си Эйч Эн ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын
26-ны Мягмар гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

 

 

1

5/26/2020 9:30

Танхим - 1

Л.Тунгалаг

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

2

5/26/2020 9:30

Танхим - 2

Монгол тур ресорт ХХК

Байгаль Орчин, аялал жуулчлалын яамны Тусгай хамгаалалттай нутгийн удирдлагын газар

Н.Дуламсүрэн

 

3

5/26/2020 10:00

Танхим - 1

Т.Ганзориг

Говь-Алтай аймгийн иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурал

Н.Долгорсүрэн

 

4

5/26/2020 10:00

Танхим - 4

Д.Золбаяр

Нийслэлийн Хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Д.Оюумаа

 

5

5/26/2020 10:00

Танхим - 2

Л.Батболд

Нийслэлийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

6

5/26/2020 10:00

Танхим - 4

Хайрхан толгой коал ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Мөнхзул

 

7

5/26/2020 10:00

Танхим - 4

Дорнод аймгийн матад сумын иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал дарга С.энхболд

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

8

5/26/2020 10:00

Танхим - 1

Нийслэлийн Зорчигч тээврийн нэгтгэл ОНӨААТҮГ

Оюуны өмчийн газар

А.Сарангэрэл

 

9

5/26/2020 10:00

Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газар

Оргилболд

С.Ганбат

 

10

5/26/2020 10:30

Танхим - 5

Номин констракшн ХХК

Татварын ерөнхий газрын улсын байцаагч Ц.Сарантуяа, Т.Баасан

Б.Адъяасүрэн

 

11

5/26/2020 10:30

Танхим - 4

Скай хайпермаркет ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газрын ахлах байцаагч Б.Ариунтуяа

М.Батзориг

 

12

5/26/2020 11:30

Танхим - 4

Химийн шингэн ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

13

5/26/2020 11:30

Танхим - 4

С.Ганхүү

Нийслэлийн засаг дарга, Баянзүрх дүүргийн засаг дарга

Ц.Мөнхзул

 

14

5/26/2020 13:30

Танхим - 1

Хаппи Веритас ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын дарга

А.Сарангэрэл

 

15

5/26/2020 13:30

Танхим - 5

О.Алдархишиг нар

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

М.Батзориг

 

16

5/26/2020 13:30

Танхим - 4

Б.Баттулга

Баянгол дүүргийн Улсын бүртгэлийн хэлтэс

Ц.Мөнхзул

 

17

5/26/2020 13:30

Танхим - 2

Баянбогд хайрхан ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

18

5/26/2020 14:00

Танхим - 1

ИКА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

19

5/26/2020 14:00

Танхим - 2

Монгол шаазан ХХК нар

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

20

5/26/2020 14:00

Танхим - 4

Улаанбаатар Капитал ХХК

Байгаль орчин, аялал жуучлалын сайд

Д.Оюумаа

 

21

5/26/2020 14:00

Танхим - 4

Эн Ар Би ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

С.Ганбат

 

22

5/26/2020 14:00

Танхим - 2

Монголиа авиашин фүел ХХК

Миат ХК

Г.Мөнхтулга

 

23

5/26/2020 14:00

Танхим - 2

Монголиа авиашин фүел ХХК

Миат ХК

Г.Мөнхтулга

 

 

 

24

5/26/2020 15:30

Танхим - 4

Б.Ууганхүү

Хөдөлмөр халамж үйлчилгээний ерөнхий газар

Д.Оюумаа

 

 

5/26/2020 16:00

Танхим - 2

Гурван хайрханы асар ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын
27-ны Лхагва гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/27/2020 9:30

Танхим - 2

Засаг чандмань майнз ХХК

Монгол улсын засгийн газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

5/27/2020 10:00

Танхим - 2

Д.Мөнхцэцэг нарын

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Г.Мөнхтулга

 

3

5/27/2020 10:00

Танхим - 3

Сувд -84 СӨХ

Хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

5/27/2020 10:00

Танхим - 4

Паззл ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

С.Ганбат

 

5

5/27/2020 10:00

Танхим - 4

Чанар үзэмж констракшн ХХК

Сүхбаатар дүүргийн татварын хэлтсийн улсын байцаагч Ч.Байгальмаа

У.Бадамсүрэн

 

6

5/27/2020 10:00

Танхим - 1

Д.Дашзэвэг

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

 

7

5/27/2020 10:00

Танхим - 1

Д.Дашзэвэг

Нийслэлийн хот байгуулалт, хөгжлийн газар

Ц.Батсүрэн

 

8

5/27/2020 10:00

Танхим - 4

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын улсын байцаагч Э.Балжинням

Д.Чанцалням

 

9

5/27/2020 10:31

Танхим - 4

Анагаахын шинжлэх ухааны үндэсний их сургууль

Капитал банк ХХК дахь банкны эрх хүлээн авагч М.Адилбиш

М.Батзориг

 

10

5/27/2020 11:00

Танхим - 2

Б.Оюунхүү

Сүхбаатар дүүргийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

11

5/27/2020 11:00

Танхим - 4

Ц.Мөнх-Очир

Чингэлтэй дүүргийн засаг дарга

Д.Оюумаа

 

12

5/27/2020 11:00

Танхим - 4

Улаанбаатар барилга ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Одмаа

 

13

5/27/2020 11:20

Танхим - 2

Хурд интернэшнл ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсвийн орлого хяналтын газрын Хяналт шалгалтын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Н.Болорчимэг, Ц.Энхбаатар

Н.Дуламсүрэн

 

14

5/27/2020 11:30

Танхим - 4

Жиашидэ ХХК

Улсын бүртгэл, статистикийн ерөнхий газар

Ц.Мөнхзул

 

15

5/27/2020 11:30

Танхим - 4

Говийн чулуу ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын сайд

У.Бадамсүрэн

 

16

5/27/2020 11:30

Танхим - 4

Ханлиг тайшир илч ХХК

Татварын ерөнхий газрын Хяналт шалгалт, арга зүйн газрын татварын улсын байцаагч Ч.Байгалмаа, Ц.Мөнхзул

С.Ганбат

 

17

5/27/2020 12:00

Танхим - 5

Төгс тэмүүлэл ХХК ХХК

Байгаль орчин аялал жуулчлалын яам

М.Батзориг

 

18

5/27/2020 13:30

Танхим - 3

Зун шин ХХК

Хан-Уул дүүргийн Татварын хэлтсийн Татварын улсын байцаагч Б.Мөнхбаатар, О.Болдбаатар

Ц.Мөнхзул

 

19

5/27/2020 13:30

Танхим - 2

Увс дулааны станц СӨХ

Эрчим Хүчний яам

Б.Адъяасүрэн

 

20

5/27/2020 13:30

Танхим - 5

Т.Алтанхуяг

Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

Ц.Одмаа

 

21

5/27/2020 14:00

Танхим - 2

Ирмүүний өвөө ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

 

22

5/27/2020 14:00

Танхим - 4

Д.Энхтуяа нар

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

С.Ганбат

 

23

5/27/2020 14:00

Танхим - 1

Дотоод хэргийн их сургууль

Нийслэлийн засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

24

5/27/2020 14:00

Танхим - 4

Ш.Доржготов

Нийслэлийн засаг дарга

М.Батзориг

 

25

5/27/2020 14:00

Танхим - 5

Велдедлайне Монголиа ХХК

Баянзүрх дүүргийн Татварын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Г.Баярмаа, Э.Золзаяа

Ц.Одмаа

 

26

5/27/2020 14:10

Танхим - 2

Жи энд Юу голд ХХК

Ашигт малтмал, Газрын тосны газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Н.Дуламсүрэн

 

27

5/27/2020 15:00

Танхим - 4

М.Энхтуяа нарын

Нийслэлийн ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Ц.Одмаа

 

28

5/27/2020 15:00

Танхим - 4

Б.Тэнгэс

Сүхбаатар дүүргийн газар зохион байгуулалтын алба, Сүхбаатар дүүргийн Засаг дарга

А.Насандэлгэр

 

29

5/27/2020 15:30

Танхим - 5

Говьтранс ложистикс ХХК

Татварын ерөнхий газрын Улсын төсөв орлого хяналтын газрын татврын хяналтт шалгалтын хэлтсийн татварын улсын байцаагч Ё.Энх-Оюун, Б.Ундрал

Д.Халиуна

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын
28ы Пүрэв гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/28/2020 8:30

Танхим - 1

Д.Цэвээндулам

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Долгорсүрэн

 

2

5/28/2020 10:00

Танхим - 5

С.Соёл-Эрдэнэ

Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Ц.Батсүрэн

 

3

5/28/2020 10:00

Танхим - 4

Гэрэлт шинэчлэлт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

4

5/28/2020 10:00

Танхим - 4

Г.Алтанцэцэг

Нийслэлийн засаг дарга, Хан-Уул дүүргийн засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

5

5/28/2020 10:00

Танхим - 1

Голден хаммер ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайдын 2019 оны 8 дугаар сарын 12-ны өдрийн А/425 дугаар тушаалаар байгуулагдсан ажлын хэсэг

А.Сарангэрэл

 

6

5/28/2020 10:00

Танхим - 4

Ч.Сайнбилэг

Нийслэлийн засаг дарга бөгөөд хотын захирагч С.Амарсайхан

Ц.Мөнхзул

 

7

5/28/2020 10:00

Танхим - 2

МЧГА ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

8

5/28/2020 10:30

Танхим - 2

Бат дөлгөөн мөрөн ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

9

5/28/2020 10:30

Танхим - 1

Голден хаммер ХХК

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайдын 2019 оны 8 дугаар сарын 12-ны өдрийн А/425 дугаар тушаалаар байгуулагдсан ажлын хэсэг

А.Сарангэрэл

 

10

5/28/2020 11:30

Танхим - 4

П.Загд

Чингэлтэй дүүргийн Засаг дарга

У.Бадамсүрэн

 

11

5/28/2020 11:30

Танхим - 5

Итгэл эрүүл мэнд ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газрын эрүүл мэндийн даатгалын улсын ахлах байцаагч И.Энхбат, Х.Сувд-Эрдэнэ нар

Д.Халиуна

 

12

5/28/2020 11:30

Танхим - 5

Нэткапитал финанс кордорраци ББСБ ХХК

Нийслэлийн татварын газрын Нийслэлийн төсвийн татварын орлогын тасгийн дарга Д.Очирсүрэн

М.Батзориг

 

13

5/28/2020 13:30

Танхим - 4

Т.Даваа-Очир

Эрүүл мэндийн яам, түүний дэргэдэх Гадаад улсад зайлшгүй шаардлагаар эмчлүүлэх иргэдэд санхүүгийн дэмжлэг үзүүлэх асуудлаар санал гаргах орон тооны бус зөвлөлд

У.Бадамсүрэн

 

14

5/28/2020 13:30

Танхим - 1

П.Раднаабазар

Нийслэлийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

15

5/28/2020 13:30

Танхим - 1

Сор алтай ХХК

Мэргэжлийн хяналтын газар

Н.Долгорсүрэн

 

16

5/28/2020 13:40

Танхим - 5

Баянгол дүргийн 197 дугаар цэцэрлэг

Нийслэлийн дотоод аудитын газрын санхүү хяналт шалгалтын улсын байцаагч Н.Наранчимэг

М.Батзориг

 

17

5/28/2020 14:00

Танхим - 4

Танлон ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

18

5/28/2020 14:00

Танхим - 2

Ази-Фарма ХХК

Гэмтэл, Согог судлалын үндэсний төвийн дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

19

5/28/2020 14:00

Танхим - 1

П.Алтанзаяа

Монгол улсын ерөнхий аудитор Д.Занданшатар

О.Оюунгэрэл

 

20

5/28/2020 14:30

Танхим - 4

Гацуурт ХХК

Нийслэлийн Засаг дарга

Д.Чанцалням

 

21

5/28/2020 15:00

Танхим - 4

Монос улаанбаатар ХХК

Шударга өрсөлдөөн хэрэглэгчийн төлөө газар

Д.Чанцалням

 

Нийслэл дэх захиргааны хэргийн анхан шатны шүүхийн
2020 оны 05 дугаар сарын
29ий Баасан гарагийн шүүх хуралдааны зар

Шүүх хуралдаан болох огноо, цаг минут,  танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/29/2020 9:30

Танхим - 4

Ч.Оюундулам

Эрүүл мэндийн яам, Мэргэжлийн хяналтын ерөнхий газар

У.Бадамсүрэн

 

2

5/29/2020 10:00

Танхим - 1

Байгаль Орчны Төлөөх Хуульчдын холбоо

Байгаль Орчин, аялал жуулчлын яам

А.Насандэлгэр

 

3

5/29/2020 10:00

Танхим - 2

Д.Мигэддорж

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

4

5/29/2020 10:00

Танхим - 4

Р.Адъяасүрэн

Нийслэлийн Засаг дарга

С.Ганбат

 

5

5/29/2020 10:00

Танхим - 5

Г.Туяа

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

Д.Халиуна

 

6

5/29/2020 10:00

Танхим - 2

Нийслэлийн прокурорын газар

Нийслэлийн мэргэжлийн хяналтын газрын улсын байцаагч Т.эрдэнэболор

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

7

5/29/2020 10:30

Танхим - 2

Уянган ХХК

Ашигт малтмалын газар/Ашигт малтмалын газрын Кадастрын хэлтэс

Б.Адъяасүрэн

 

8

5/29/2020 11:00

Танхим - 1

Асгат сервис ХХК

Баянзүрх дүүргийн Засаг дарга

А.Сарангэрэл

 

9

5/29/2020 11:00

Танхим - 5

С.Лхагва

Сонгинохайрхан дүүргийн Засаг дарга

Д.Халиуна

 

10

5/29/2020 11:00

Танхим - 2

А.Цагаанчулуу

Налайх дүүргийн Засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

11

5/29/2020 13:30

Танхим - 5

Будар минералс ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Халиуна

 

12

5/29/2020 14:00

Танхим - 4

Лувсан Данзан равжаа Академи ТББ

Байгаль Орчин, Ногоон Хөгжлийн сайд

С.Ганбат

 

 

13

5/29/2020 14:00

Танхим - 2

Эрдмийн өргөө цогцолбор сургууль

Нийслэлийн Засаг дарга

Н.Дуламсүрэн

 

14

5/29/2020 14:00

Танхим - 1

Мянгат-15 СӨХ

Нийслэлийн засаг дарга

Ц.Батсүрэн

 

15

5/29/2020 14:30

Танхим - 2

СН трейд ХХК

Нийслэлийн засаг дарга

Б.Адъяасүрэн

 

16

5/29/2020 15:00

Танхим - 5

Мянганы төгөл ХХК

Баянзүрх дүүргийн Иргэдийн төлөөлөгчдийн хурал

Д.Халиуна

 

17

5/29/2020 15:00

Танхим - 5

Геологийн төв лаборатори төрийн өмчит үйлдвэрийн газар

Сонгинохайрхан дүүргийн татварын хэлтсийн хяналт шалгалтын тасгийн татварын улсын байцаагч Д.Хатанбаатар, Ч. Мянганжаргал

С.Ганбат

 

НИЙСЛЭЛ ДЭХ ЗАХИРГААНЫ ХЭРГИЙН ИЙН АНХАН ШАТНЫ
ШҮҮХИЙН УРЬДЧИЛСАН ХЭЛЭЛЦҮҮЛГИЙН ЗАР /2020.05.
25 - 05.29/ Даваа гараг/

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/25/2020 09:30

Танхим - 3

Ё.Шинэхишиг

Нийслэлийн хот, төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Дуламсүрэн

 

2

 

5/25/2020 10:30

Танхим - 3

Д.Туяа

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын сайд

Н.Дуламсүрэн

 

3

5/25/2020 11:30

Танхим - 3

 

Дэлгэрэх баян өгөөж ЗГБХН

Ашигт малтмал, Газрын тосны газрын Кадастрын хэлтсийн дарга

Н.Дуламсүрэн

 

 

4

5/25/2020 13:30

Танхим - 3

Санчир-Ундрах ХХК

Сангийн яам

Д.Чанцалням

 

5

5/25/2020 14:00

Танхим - 3

Д.Цоггэрэл

Улсын бүртгэлийн ерөнхий газар

Н.Долгорсүрэн

 

6

5/25/2020 14:00

Танхим - 3

Агрокорп ХХК

Ашигт малтмал газрын тосны газрын кадастрын хэлтэс

Д.Чанцалням

 

7

5/25/2020 15:30

Танхим - 3

Д.Зоригт

Цагаатгах ажлыг удирдах зохион байгуулах цагаатгалын комисс

Н.Дуламсүрэн

 

8

5/25/2020 16:00

Танхим - 3

Сэргээн засах клиник эмнэлэг ХХК

Эрүүл мэндийн даатгалын ерөнхий газар

Н.Дуламсүрэн

 

МЯГМАР ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/26/2020 11:30

Танхим - 3

Петрочайна дачин тамсаг ХХК

Нийгмийн даатгалын ерөнхий газар улсын байцаагч Л.Ариунтуяа, Д.эрдэнэчимэг

Г.Мөнхтулга

 

2

5/26/2020 12:00

Танхим - 3

Л.Мөнхжаргал

Гадаад харилцааны яам

Г.Мөнхтулга

 

3

5/26/2020 14:00

Танхим - 3

Т.Ганболор

Нийслэлийн Засаг дарга Сонгинохайрхан дүүргийн засаг дарга

Б.Мөнх-Эрдэнэ

 

4

5/26/2020 14:30

Танхим - 3

Монгол майнинг энд эксплорэйшн ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Б.Адъяасүрэн

 

ЛХАГВА ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/27/2020 09:30

Танхим - 3

Монгол анар трейд ХХК

Ашигт малтмал, газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

2

5/27/2020 15:00

Танхим - 3

Д.Мөнхдөл

Шүүхийн шийдвэр гүйцэтгэх ерөнхий газрын дарга Д.Дамдинцэрэн

Ц.Мөнхзул

 

ПҮРЭВ ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/28/2020 09:00

Танхим - 3

Шунхлай энержи

Ашигт, малтмал газрын тосны газар

Ц.Мөнхзул

 

2

5/28/2020 14:00

Танхим - 3

Эден декор ХХК

Гаалийн ерөнхий газар

А.Насандэлгэр

 

3

5/28/2020 14:30

Танхим - 3

Б.Амардалай

Төрийн орон сууцны корпораци ТӨХХК

Ц.Батсүрэн

 

4

5/28/2020 15:00

Танхим - 3

Солар энержи чандмань ХХК

Эрчим хүчний зохицуулах хороо

Ц.Мөнхзул

 

БААСАН ГАРАГ

 

Урьдчилсан хэлэлцүүлэг болох цаг, минут, хуралдааны танхим

Нэхэмжлэгч

Хариуцагч

Шүүгч

 

1

5/29/2020 10:00

Танхим - 3

Эвсэг нөхөд СӨХ

Нийслэлийн хот төлөвлөлт, ерөнхий төлөвлөгөөний газар

Н.Долгорсүрэн

 

 

Оруулсан 2020-05-22 20:38:02
Үзсэн 120

Хэвлэх | Буцах