Шүүх хуралдааны зар

Огноо 2017-01-27
Шүүх Сонгинохайрхан дүүргийн Эрүүгийн хэргийн анхан шатны шүүх
Шүүх хуралдааны зар

   ШҮҮГЧ                   Г.МӨНХЗУЛ

СОНГИНОХАЙРХАН ДҮҮРГИЙН

ЭРҮҮГИЙН ХЭРГИЙН АНХАН ШАТНЫ ШҮҮХИЙН  

ШҮҮХ ХУРАЛДААНЫ ЗАР

                                                                                 /2017.01.30-2017.02.03/

Огноо

 

Цаг

 

Шүүгчийн нэр

Хэргийн зүйл, хэсэг

ТСАХ

Шүүгдэгчийн нэр

Улсын яллагч

Өмгөөлөгч, хохирогч, гэрч, шинжээч

2017.01.30

  Даваа

1

09:00

Г

Г.Алтанцэцэг

Б.Батаа

Г.Ганбаатар

96.1

256.1

Гадуур

Г.Одсүрэн

Г.Золзаяа

Өмгөөлөгч Н.Намжилцогт, Д.Жамъяандагва,

Б.Отгонтуяа,

н.Чингис

Хохирогч Д.Жамбалсүрэн

2

10.00

A-1

И.Ганбат

145.2

Гадуур

О.Очирбат

А.Ганзориг

Л.Батаа

3

14:00

А-1

Л.Баатар

215.3

Гадуур

Г.Бат

Н.Булганчимэг

Хохирогчийн х/ё/т

П.Лхагвасүрэн

Өмгөөлөгч

Ш.Буянжаргал

Х.Даваахүү

Шинжээч

Т.Энхбаатар

2017.01.31

Мягмар

4

13:30

А-1

Б.Батаа

99.1

гадуур

Б.Хуягбаатар

Б.Дэлгэрдалай

Өмгөөлөгч

Э.Ганбат

5

09:00

Г

Г.Алтанцэцэг

215.1

Гадуур

Ц.Дөлгөөн

Ж.Энхжаргал

/Тээвэр/

Өмгөөлөгч Н.Одонтуяа

Хохирогч Ч.Доржпүрэв

Иргэний хариуцагч О.Түвшинболд

6

09:30

А-1

Т.Алтантуяа

И.Ганбат

Г.Мөнхзул

96.1

хорих

С.Мөнгөнцоож

Г.Золзаяа

Хохирогч

Ц.Төмөр-Ухна

Өмгөөлөгч: Л.Батаа

2017.02.01

Лхагва

7

09:00

Г

Г.Алтанцэцэг

98.1

Гадуур

Л.Батдорж

Б.Гантулга

Өмгөөлөгч О.Баярбаясгалан

Хохирогч Х.Бямбадорж

8

09:00

А-1

Г.Мөнхзул

216.1

Гадуур

Б.Батдэлгэр

Ж.Энхжаргал

Өмгөөлөгч

Хохирогч, иргэний нэхэмжлэгч

Б.Сүхбаатар

9

10:00

Г

Л.Баатар

Т.Алтантуяа

И.Ганбат

148.4

гадуур

М.Ичинхорлоо

Д.Саран

С.Батбаяр

Ё.Цэцэгмаа

Б.Уранчимэг

Б.Эрдэнэбулган

Б.Хишигсүрэн

Н.Молор-Эрдэнэ

С.Тамир

Л.Пүрэвсүрэн

Т.Оргил-Очир

/нийслэл/

Өмгөөлөгч

н.Батбаяр,

н.Дэлгэрням

н.Буянжаргал

н.Санчивдорж

н.Сүхээ

н.Даваасүрэн

З.Хүрэлсүх

н.Чимэдбадам

н.Тунгалаг

10

11:00

А-1

Г.Мөнхзул

215.3

Гадуур

Л.Батмагнай

С.Оюунжаргал

Өмгөөлөгч:

Д.Гансүх

Хохирогчийн хууль ёсны төлөөлөгч:

И.Раншин

Иргэний хариуцагч:

Т.Чулуунцэцэг

 

2017.02.02

Пүрэв

 

09:00

Г

Г.Ганбаатар

192.1

Гадуур

Ц.Батдөлгөөн

Ш.Нямдорж

Өмгөөлөгч: Ш.Мягмарцэрэн

 

09:00

А-1

Г.Мөнхзул

Т.Алтантуяа

И.Ганбат

96.2.2

Гадуур

Д.Даваадорж

У.Солонго

Өмгөөлөгч

Ш.Маам

Б.Энхтүвшин

Хохирогч

Ж.Түмэнбаатар

Хууль ёсны төлөөлөгч

Н.Чимгээ

2017.02.03

Баасан

 

09:00

Г

Г.Алтанцэцэг

181.2.1

Гадуур

У.Цэнд

Ө.Алтантуяа

Ш/Х/Ё төлөөлөгч Б.Уртнасан, Өмгөөлөгч Ж.Гантулга,

Насанд хүрээгүй хохирогч Б.Батхүү, Х/Х/Ё төлөөлөгч Б.Оюунцэцэг

 

09.00

А-1

И.Ганбат

215.3

Гадуур

Ч.Шагдарсүрэн

Н.Булганчимэг

Ш/өмгөөлөгч Ч.Даваахүү

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оруулсан 2017-01-27 14:57:34
Үзсэн 88

Хэвлэх | Буцах